Paletli Yüzme Bireysel Ümit, Yıldız Ve Küçükler Kış Şampiyonası Başlıyor

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu’nun 2017 yılı planlı faaliyet programında yer alan Paletli Yüzme Bireysel Ümit, Yıldız ve Küçükler Kış Şampiyonası 7-8 Ocak’ta Kocaeli Gebze’de gerçekleştirilecek.

Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Gebze Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu’nda yapılacak Şampiyona’da dip, suüstü, tüp ve çift palet disiplinlerinde sporcular madalya için mücadele edecek. Bayanlar kategorisinde 121, erkekler kategorisinde 123 olmak üzere toplam 244 sporcu şampiyonada yarışacak.

Şampiyonluk için yarışmalara katılan bütün sporculara başarılar dileyen Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF) Başkanı Doç. Dr. Şahin Özen, “Paletli yüzme sporcuları için sağladığımız bu rekabet ve mücadele ortamı geleceğin başarılı sporcularını ortaya çıkaracak. Amacımız, paletli yüzmenin her branşında uluslararası başarılara imza atacak yetenekli ve mücadeleci sporcuları ülkemize kazandırmak” dedi.

Kocaeli Gebze’de gerçekleştirilecek Kış Şampiyonası’nın kamuoyu ile paylaşılması için siz değerli basın mensuplarının organizasyonumuzun takibi ve haber desteğinizden mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

TSSF Paletli Yüzme Bireysel Ümit, Yıldız ve Küçükler Kış Şampiyonası Programı:

Adres: Gebze Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu, Güzeller Mah. Şehit Mevlüt Duru Cad. No:4 Gebze/Kocaeli

Tarih/Saat: 7-8 Ocak 2017

7 Ocak Cumartesi yarışmaları, öğleden önce saat 09.30-11.30, öğleden sonra 16.00-18.00 arası.

8 Ocak Pazar yarışmaları, öğleden önce saat 09.00-12.30, öğleden sonra 16.00-17.30 arası.

Kapanış ve madalya töreni: 8 Ocak Pazar günü Gebze Kapalı Yüzme Havuzu’nda saat 18.00’da gerçekleştirilecek.

 

Hakkında