SERBEST DALIŞ HAVUZ KULÜPLERARASI VE BİREYSEL FEDERASYON KUPASI 8X50 MT. DAYANIKLILIK APNEA SONUÇ LİSTESİ

SERBEST DALIŞ HAVUZ KULÜPLERARASI VE BİREYSEL FEDERASYON KUPASI
8X50 MT. DAYANIKLILIK APNEA SONUÇ LİSTESİ

2019-serbest-dalis-havuz-kuluplerarasi-ve-bireysel-federasyon-kupasi-8×50-mt-dayaniklilik-apnea-sonuc-listesi

AÇIK YAŞ ERKEKLER

S.NO SPORCU ADI KULÜP ADI İLİ D.TARİHİ STATÜ B/T HEDEF ZAMAN ZAMAN-1 ZAMAN-2 HEDEF PENALTISI KURAL PENALTISI NİHAİ ZAMAN AÇIKLAMA
1 DERİN TOPARLAK BAKIRKÖY ATA SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 1997 AÇIK YAŞ ERKEK BİREYSEL 00:55 00:36 00:36 00:36
2 MURAT ŞENEL BAKIRKÖY ATA SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2002 GENÇ ERKEK BİREYSEL 00:55 00:40 00:40 00:40 GENÇLER YTR
3 HASAN BORA ŞENDİL BAKIRKÖY ATA SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2003 GENÇ ERKEK BİREYSEL 01:00 00:41 00:41 00:41
3 KAAN EGE CEYLAN BAKIRKÖY ATA SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2002 GENÇ ERKEK BİREYSEL 00:50 00:41 00:41 00:41
5 OSMAN ÇAPUK BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 2000 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 00:50 00:42 00:43 00:42
6 YUNUS TOPARLAK BAKIRKÖY ATA SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2002 GENÇ ERKEK BİREYSEL 00:55 00:43 00:43 00:43
7 FURKAN EMRE GÜL BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 1998 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 00:50 00:45 00:45 00:45
8 UYGAR İKRA DABANIYASTI BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 01:20 01:26 01:26 01:26
9 ÖMER HALUK ŞAHİN BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 01:30 01:34 01:34 01:34

AÇIK YAŞ KADINLAR

S.NO SPORCU ADI KULÜP ADI İLİ D.TARİHİ STATÜ B/T HEDEF ZAMAN ZAMAN-1 ZAMAN-2 HEDEF PENALTISI KURAL PENALTISI NİHAİ ZAMAN AÇIKLAMA
1 YASEMİN ULUCAN TENİS YÜZME KAYAK SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2000 AÇIK YAŞ KADIN TAKIM 00:50 00:44 00:44 00:44 BÜYÜKLER YTR
2 DAMLA PINAR ÖZDEMİR TENİS YÜZME KAYAK SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2003 GENÇ KADIN TAKIM 00:55 00:47 00:47 00:47 GENÇLER YTR
3 BİRGÜL ERKEN 1903 ÇANAKKALE BEŞİKTAŞLILAR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 1972 AÇIK YAŞ KADIN BİREYSEL 01:06 01:04 01:04 01:04
4 CEMİLE AZRA AVZI GAZİANTEP DOLPHIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 2003 GENÇ KADIN TAKIM 01:50 02:10 02:10 02:10
5 DUYGU ÖZDEMİR TENİS YÜZME KAYAK SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 1999 AÇIK YAŞ KADIN TAKIM 01:00 75 MT. TERK

GENÇ ERKEKLER

S.NO SPORCU ADI KULÜP ADI İLİ D.TARİHİ STATÜ B/T HEDEF ZAMAN ZAMAN-1 ZAMAN-2 HEDEF PENALTISI KURAL PENALTISI NİHAİ ZAMAN AÇIKLAMA
1 MURAT ŞENEL BAKIRKÖY ATA SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2002 GENÇ ERKEK BİREYSEL 00:55 00:40 00:40 00:40 GENÇLER YTR
2 HASAN BORA ŞENDİL BAKIRKÖY ATA SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2003 GENÇ ERKEK BİREYSEL 01:00 00:41 00:41 00:41
2 KAAN EGE CEYLAN BAKIRKÖY ATA SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2002 GENÇ ERKEK BİREYSEL 00:50 00:41 00:41 00:41
4 YUNUS TOPARLAK BAKIRKÖY ATA SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2002 GENÇ ERKEK BİREYSEL 00:55 00:43 00:43 00:43
5 UYGAR İKRA DABANIYASTI BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 01:20 01:26 01:26 01:26
6 ÖMER HALUK ŞAHİN BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 01:30 01:34 01:34 01:34

GENÇ KADINLAR

S.NO SPORCU ADI KULÜP ADI İLİ D.TARİHİ STATÜ B/T HEDEF ZAMAN ZAMAN-1 ZAMAN-2 HEDEF PENALTISI KURAL PENALTISI NİHAİ ZAMAN AÇIKLAMA
1 DAMLA PINAR ÖZDEMİR TENİS YÜZME KAYAK SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2003 GENÇ KADIN TAKIM 00:55 00:47 00:47 00:47 GENÇLER YTR
2 CEMİLE AZRA AVZI GAZİANTEP DOLPHIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 2003 GENÇ KADIN TAKIM 01:50 02:10 02:10 02:10

Hakkında Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2020 Paletli Yüzme Kulüplerarası Gençler Türkiye Şampiyonası Start Listesi

2020 Paletli Yüzme Kulüplerarası Gençler Türkiye Şampiyonası Start Listesi 2020-paletli-yuzme-kuluplerarasi-gencler-turkiye-sampiyonasi-start-listesi