Anasayfa / Yarışmalar / Serbest Dalış / SERBEST DALIŞ HAVUZ KULÜPLERARASI VE BİREYSEL FEDERASYON KUPASI DİNAMİK APNEA ÇİFTPALET SONUÇ LİSTESİ

SERBEST DALIŞ HAVUZ KULÜPLERARASI VE BİREYSEL FEDERASYON KUPASI DİNAMİK APNEA ÇİFTPALET SONUÇ LİSTESİ

SERBEST DALIŞ HAVUZ KULÜPLERARASI VE BİREYSEL FEDERASYON KUPASI
DİNAMİK APNEA ÇİFTPALET SONUÇ LİSTESİ

2019-serbest-dalis-havuz-kuluplerarasi-ve-bireysel-federasyon-kupasi-dinamik-apnea-ciftpalet-sonuc-listesi

AÇIK YAŞ ERKEKLER

S.NO SPORCU ADI KULÜP ADI İLİ D.TARİHİ STATÜ B/T HEDEF MESAFE PERFORMANS HEDEF PENALTISI KURAL PENALTISI NİHAİ MESAFE AÇIKLAMA
1 OĞUZHAN YEŞİL ODTÜ SPOR KULÜBÜ ANKARA 1994 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 126,00 156,15 156,15
2 GÖRKEM GEDİK ODTÜ SPOR KULÜBÜ ANKARA 1990 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 116,00 155,64 155,64
3 RÜSTEM DERİN FERDİ İSTANBUL 1979 AÇIK YAŞ ERKEK BİREYSEL 1,00 151,70 151,70
4 ZAFER TAYLAN ÜLGER BODRUM SU SPORLARI KULÜBÜ MUĞLA 1985 AÇIK YAŞ ERKEK BİREYSEL 63,00 149,26 149,26
5 BİROL ÖZBEK İ.T.Ü SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 1969 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 96,00 138,68 138,68
6 SERKAN TOPRAK ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 1979 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 100,00 131,15 131,15
7 HİKMET ONUR SAYIN BAŞARAN ZÜCCACİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BURSA 1980 AÇIK YAŞ ERKEK BİREYSEL 121,00 127,35 127,35
8 ATAKAN KARAMAN OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 80,00 113,95 113,95
9 HÜSEYİN EREN KUTLU ODTÜ SPOR KULÜBÜ ANKARA 2001 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 76,00 111,81 111,81
10 MOHAMMAD JALALI AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ SAMSUN ŞUBESİ SAMSUN 2001 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 50,00 109,28 109,28
11 YUSUF ESER ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 2001 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 50,00 105,43 105,43
12 ERAY ALGAN OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2001 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 27,00 103,72 103,72
13 AHMET BARIŞ KAHRAMAN OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 70,00 100,00 100,00
14 SİNAN SAYAN İ.T.Ü SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 1989 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 60,00 99,50 99,50
15 UYGAR İKRA DABANIYASTI BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 50,00 90,80 90,80
16 ÖMER HALUK ŞAHİN BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 40,00 88,46 88,46
17 KAAN TAN ODTÜ SPOR KULÜBÜ ANKARA 1997 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 53,00 86,42 86,42
18 ATA KUŞ OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2003 GENÇ ERKEK TAKIM 45,00 79,12 79,12
19 METE OĞUZ ŞERBETÇİ ODTÜ SPOR KULÜBÜ ANKARA 2000 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 62,00 77,50 77,50
20 ENES MERCAN ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 2000 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 50,00 75,82 75,82
21 KARHAN CELALETTİN KULELİ FERDİ TEKİRDAĞ 2002 GENÇ ERKEK BİREYSEL 55,00 75,35 75,35
22 ÖZGÜR SEYREL FERDİ TEKİRDAĞ 2004 GENÇ ERKEK BİREYSEL 58,00 75,06 75,06
23 BERK KAMANLI FERDİ ESKİŞEHİR 1989 AÇIK YAŞ ERKEK BİREYSEL 50,00 74,9 74,90
24 KEMAL ATA OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 60,00 73,92 73,92
25 HASAN BORA ŞENDİL BAKIRKÖY ATA SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2003 GENÇ ERKEK BİREYSEL 50,00 66,28 66,28
26 BORA GEÇMEN ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 2001 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 50,00 65,09 65,09
27 MERİÇ ATALAY İ.T.Ü SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 1980 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 50,00 63,71 63,71
28 MUSTAFA KESKIN AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ SAMSUN ŞUBESİ SAMSUN 1979 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 40,00 62,80 62,80
29 EROL YILDIZHAN AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ SAMSUN ŞUBESİ SAMSUN 2003 GENÇ ERKEK TAKIM 30,00 59,30 59,30
30 NURALLAH YILDIRIM AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ SAMSUN ŞUBESİ SAMSUN 2003 GENÇ ERKEK TAKIM 40,00 57,20 57,20
31 SONER GÜZEL ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 2003 GENÇ ERKEK TAKIM 30,00 35,06 35,06
32 ARIA BARZEGAR KELISHOMI AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ SAMSUN ŞUBESİ SAMSUN 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 40,00 38,57 1,43 3,00 34,14
33 SAMİM GÜNEY ÖZTÜRK İ.T.Ü SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2004 GENÇ ERKEK TAKIM 41,00 33,80 7,20 3,00 23,60
34 ALAADDİN ÇALIŞKAN FERDİ İSTANBUL 2004 GENÇ ERKEK BİREYSEL 50,00 37,48 12,52 3,00 21,96
35 SERTAÇ SEVİNÇ FERDİ TEKİRDAĞ 2001 AÇIK YAŞ ERKEK BİREYSEL 38,00 DQ: BİTİRİŞ PROTOKOLÜ YAPMADI
37 FURKAN EMRE GÜL BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 1998 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 50,00 KATILMADI
37 OSMAN ÇAPUK BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 2000 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 50,00 KATILMADI

AÇIK YAŞ KADINLAR

S.NO SPORCU ADI KULÜP ADI İLİ D.TARİHİ STATÜ B/T HEDEF MESAFE PERFORMANS HEDEF PENALTISI KURAL PENALTISI NİHAİ MESAFE AÇIKLAMA
1 BİRGÜL ERKEN 1903 ÇANAKKALE BEŞİKTAŞLILAR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 1972 AÇIK YAŞ KADIN BİREYSEL 136,00 135,97 0,03 3,00 132,94
2 YAREN YILMAZ TENİS YÜZME KAYAK SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2002 GENÇ KADIN TAKIM 106,00 123,64 123,64 GENÇLER YTR
3 CEMRE ARSLAN OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2002 GENÇ KADIN TAKIM 30,00 119,60 119,60
4 YASEMİN ULUCAN TENİS YÜZME KAYAK SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2000 AÇIK YAŞ KADIN TAKIM 95,00 117,46 117,46
5 SUDE FİDAN OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2005 GENÇ KADIN TAKIM 40,00 104,90 104,90
6 NERİMAN SUBHAN YÜCEL OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2005 GENÇ KADIN TAKIM 60,00 100,00 100,00
7 MEHTAP SÖYLEMEZOĞLU OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 1987 AÇIK YAŞ KADIN TAKIM 35,00 90,82 90,82
8 GÜLÇİN AKSOYLU GAZİANTEP DOLPHIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 1999 AÇIK YAŞ KADIN TAKIM 52,00 82,27 82,27
9 DAMLA PINAR ÖZDEMİR TENİS YÜZME KAYAK SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2003 GENÇ KADIN TAKIM 70,00 80,95 80,95
10 DERİNSU GÜNAYDIN ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 2003 GENÇ KADIN TAKIM 70,00 78,72 78,72
11 CEREN ARSLAN OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2005 GENÇ KADIN TAKIM 50,00 78,52 78,52
12 SILA AKARI TENİS YÜZME KAYAK SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2003 GENÇ KADIN TAKIM 35,00 74,53 74,53
13 GAYE DOĞRAR GAZİANTEP DOLPHIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 2001 AÇIK YAŞ KADIN TAKIM 50,00 64,82 64,82
14 CEMİLE AZRA AVZI GAZİANTEP DOLPHIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 2003 GENÇ KADIN TAKIM 19,00 60,22 60,22
15 BEYZA KURT ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 2003 GENÇ KADIN TAKIM 30,00 41,22 41,22
16 BERİVAN ŞEVVAL TOPRAK ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 2005 GENÇ KADIN TAKIM 30,00 39,30 39,30
17 SUDE ÜSTÜN ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 2004 GENÇ KADIN TAKIM 30,00 37,96 37,96
18 EBRU ÖZKAN SUALTI OKULU SPOR KULÜBÜ BURSA 1983 AÇIK YAŞ KADIN BİREYSEL 45,00 39,92 5,08 3,00 31,84
19 BİLGE ÇİNGİGİRAY ODTÜ SPOR KULÜBÜ ANKARA 1980 AÇIK YAŞ KADIN BİREYSEL 127,00 DQ: BİTİRİŞ PROTOKOLÜNÜ YAPMADI

GENÇ ERKEKLER

S.NO SPORCU ADI KULÜP ADI İLİ D.TARİHİ STATÜ B/T HEDEF MESAFE PERFORMANS HEDEF PENALTISI KURAL PENALTISI NİHAİ MESAFE
1 ATAKAN KARAMAN OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 80,00 113,95 113,95
2 AHMET BARIŞ KAHRAMAN OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 70,00 100,00 100,00
3 UYGAR İKRA DABANIYASTI BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 50,00 90,80 90,80
4 ÖMER HALUK ŞAHİN BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 40,00 88,46 88,46
5 ATA KUŞ OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2003 GENÇ ERKEK TAKIM 45,00 79,12 79,12
6 KARHAN CELALETTİN KULELİ FERDİ TEKİRDAĞ 2002 GENÇ ERKEK BİREYSEL 55,00 75,35 75,35
7 ÖZGÜR SEYREL FERDİ TEKİRDAĞ 2004 GENÇ ERKEK BİREYSEL 58,00 75,06 75,06
8 KEMAL ATA OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 60,00 73,92 73,92
9 HASAN BORA ŞENDİL BAKIRKÖY ATA SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2003 GENÇ ERKEK BİREYSEL 50,00 66,28 66,28
10 EROL YILDIZHAN AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ SAMSUN ŞUBESİ SAMSUN 2003 GENÇ ERKEK TAKIM 30,00 59,30 59,30
11 NURALLAH YILDIRIM AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ SAMSUN ŞUBESİ SAMSUN 2003 GENÇ ERKEK TAKIM 40,00 57,20 57,20
12 SONER GÜZEL ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 2003 GENÇ ERKEK TAKIM 30,00 35,06 35,06
13 ARIA BARZEGAR KELISHOMI AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ SAMSUN ŞUBESİ SAMSUN 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 40,00 38,57 1,43 3,00 34,14
14 SAMİM GÜNEY ÖZTÜRK İ.T.Ü SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2004 GENÇ ERKEK TAKIM 41,00 33,80 7,20 3,00 23,60
15 ALAADDİN ÇALIŞKAN FERDİ İSTANBUL 2004 GENÇ ERKEK BİREYSEL 50,00 37,48 12,52 3,00 21,96

GENÇ KADINLAR

S.NO SPORCU ADI KULÜP ADI İLİ D.TARİHİ STATÜ B/T HEDEF MESAFE PERFORMANS HEDEF PENALTISI KURAL PENALTISI NİHAİ MESAFE AÇIKLAMA
1 YAREN YILMAZ TENİS YÜZME KAYAK SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2002 GENÇ KADIN TAKIM 106,00 123,64 123,64 GENÇLER YTR
2 CEMRE ARSLAN OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2002 GENÇ KADIN TAKIM 30,00 119,60 119,60
3 SUDE FİDAN OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2005 GENÇ KADIN TAKIM 40,00 104,90 104,90
4 NERİMAN SUBHAN YÜCEL OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2005 GENÇ KADIN TAKIM 60,00 100,00 100,00
5 DAMLA PINAR ÖZDEMİR TENİS YÜZME KAYAK SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2003 GENÇ KADIN TAKIM 70,00 80,95 80,95
6 DERİNSU GÜNAYDIN ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 2003 GENÇ KADIN TAKIM 70,00 78,72 78,72
7 CEREN ARSLAN OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2005 GENÇ KADIN TAKIM 50,00 78,52 78,52
8 SILA AKARI TENİS YÜZME KAYAK SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2003 GENÇ KADIN TAKIM 35,00 74,53 74,53
9 CEMİLE AZRA AVZI GAZİANTEP DOLPHIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 2003 GENÇ KADIN TAKIM 19,00 60,22 60,22
10 BEYZA KURT ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 2003 GENÇ KADIN TAKIM 30,00 41,22 41,22
11 BERİVAN ŞEVVAL TOPRAK ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 2005 GENÇ KADIN TAKIM 30,00 39,30 39,30
12 SUDE ÜSTÜN ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 2004 GENÇ KADIN TAKIM 30,00 37,96 37,96

Hakkında Serkan Tutgun

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2019 TSSF Zıpkınla Balık Avı Bireysel Türkiye Şampiyonu Timuçin Çalışkan Oldu

TSSF Zıpkınla Balık Avı Bireysel Türkiye Şampiyonu Timuçin Çalışkan Oldu Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF)’nun …

malatyafuar.com kaysericanli.com