Anasayfa / Yarışmalar / Serbest Dalış / SERBEST DALIŞ HAVUZ KULÜPLERARASI VE BİREYSEL FEDERASYON KUPASI DİNAMİK APNEA PALETSİZ SONUÇ LİSTESİ

SERBEST DALIŞ HAVUZ KULÜPLERARASI VE BİREYSEL FEDERASYON KUPASI DİNAMİK APNEA PALETSİZ SONUÇ LİSTESİ

SERBEST DALIŞ HAVUZ KULÜPLERARASI VE BİREYSEL FEDERASYON KUPASI
DİNAMİK APNEA PALETSİZ SONUÇ LİSTESİ

2019-serbest-dalis-federasyon-kupasi-DYN-sonuclar

AÇIK YAŞ ERKEKLER

S.NO SPORCU ADI KULÜP ADI İLİ D.TARİHİ STATÜ B/T HEDEF MESAFE PERFORMANS HEDEF PENALTISI KURAL PENALTISI NİHAİ MESAFE AÇIKLAMA
1 OĞUZHAN YEŞİL ODTÜ SPOR KULÜBÜ ANKARA 1994 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 103,00 114,68 114,68
2 ALAADDİN ÇALIŞKAN FERDİ İSTANBUL 2004 GENÇ ERKEK BİREYSEL 71,00 106,58 106,58
3 ZAFER TAYLAN ÜLGER BODRUM SU SPORLARI KULÜBÜ MUĞLA 1985 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 42,00 106,05 106,05
4 HÜSEYİN EREN KUTLU ODTÜ SPOR KULÜBÜ ANKARA 2001 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 61,00 94,22 94,22
5 BİROL ÖZBEK İ.T.Ü SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 1969 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 17,00 92,80 92,80
6 BATUHAN TURAN BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 1998 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 35,00 89,34 89,34
7 YUSUF ESER ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 2001 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 71,00 78,68 78,68
8 ATAKAN KARAMAN OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 56,00 77,92 77,92
9 AHMET BARIŞ KAHRAMAN OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 60,00 77,52 77,52
10 ZEYAD SULAIMAN ODAID AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ SAMSUN ŞUBESİ SAMSUN 1982 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 50,00 69,16 69,16
11 UYGAR İKRA DABANIYASTI BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 60,00 69,06 69,06
12 SİNAN SAYAN İ.T.Ü SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 1989 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 41,00 68,65 68,65
13 METE OĞUZ ŞERBETÇİ ODTÜ SPOR KULÜBÜ ANKARA 2000 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 52,00 67,74 67,74
14 GÖRKEM GEDİK ODTÜ SPOR KULÜBÜ ANKARA 1990 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 45,00 67,72 67,72
15 ÖZGÜR SEYREL FERDİ TEKİRDAĞ 2004 GENÇ ERKEK BİREYSEL 35,00 67,72 67,72
16 FURKAN EMRE GÜL BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 1998 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 20,00 66,60 66,60
17 KEMAL ÇAĞLAR COŞKUN OCTOPUS SPOR KULÜBÜ ANKARA 1991 AÇIK YAŞ ERKEK BİREYSEL 53,00 65,72 65,72
18 ERAY ALGAN OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2001 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 35,00 65,53 65,53
19 HİKMET ONUR SAYIN BAŞARAN ZÜCCACİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BURSA 1980 AÇIK YAŞ ERKEK BİREYSEL 51,00 61,82 61,82
20 ATA KUŞ OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2003 GENÇ ERKEK TAKIM 15,00 60,46 60,46
21 BORA GEÇMEN ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 2001 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 25,00 57,62 57,62
22 ENES MERCAN ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 2000 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 45,00 56,08 56,08
23 KEMAL ATA OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 37,00 53,92 53,92
24 HASAN BORA ŞENDİL BAKIRKÖY ATA SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2003 GENÇ ERKEK BİREYSEL 30,00 53,86 53,86
25 ÖMER HALUK ŞAHİN BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 60,00 57,40 2,60 3,00 51,80
26 OSMAN ÇAPUK BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 2000 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 45,00 51,22 51,22
27 BERK KAMANLI FERDİ ÇANAKKALE 1989 AÇIK YAŞ ERKEK BİREYSEL 50,00 50,57 50,57
28 KARHAN CELALETTİN KULELİ FERDİ TEKİRDAĞ 2002 GENÇ ERKEK BİREYSEL 30,00 43,18 43,18
29 MERİÇ ATALAY İ.T.Ü SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 1980 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 7,00 39,05 39,05
30 SERTAÇ SEVİNÇ FERDİ TEKİRDAĞ 2001 AÇIK YAŞ ERKEK BİREYSEL 10,00 37,00 37,00
31 SAMİM GÜNEY ÖZTÜRK İ.T.Ü SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2004 GENÇ ERKEK TAKIM 26,00 32,68 32,68
32 SONER GÜZEL ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 2003 GENÇ ERKEK TAKIM 25,00 27,64 27,64
33 GÖRKEM BABAHAN BAŞARAN ZÜCCACİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BURSA 1980 AÇIK YAŞ ERKEK BİREYSEL 103,00 BO
34 ALİ BERKE ÇOMAK OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 37,00 BO

AÇIK YAŞ KADINLAR

S.NO SPORCU ADI KULÜP ADI İLİ D.TARİHİ STATÜ B/T HEDEF MESAFE PERFORMANS HEDEF PENALTISI KURAL PENALTISI NİHAİ MESAFE AÇIKLAMA
1 BİRGÜL ERKEN 1903 ÇANAKKALE BEŞİKTAŞLILAR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 1972 AÇIK YAŞ KADIN BİREYSEL 78,00 90,46 90,46
2 SUDE FİDAN OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2005 GENÇ KADIN TAKIM 55,00 79,94 79,94
3 YAREN YILMAZ TENİS YÜZME KAYAK SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2002 GENÇ KADIN TAKIM 63,00 78,32 78,32
4 DAMLA PINAR ÖZDEMİR TENİS YÜZME KAYAK SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2003 GENÇ KADIN TAKIM 50,00 68,72 68,72
5 GÜLÇİN AKSOYLU GAZİANTEP DOLPHIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 1999 AÇIK YAŞ KADIN TAKIM 51,00 61,52 61,52
6 CEREN ARSLAN OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2005 GENÇ KADIN TAKIM 40,00 58,67 58,67
7 DERİNSU GÜNAYDIN ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 2003 GENÇ KADIN TAKIM 50,00 56,90 56,90
8 GAYE DOĞRAR GAZİANTEP DOLPHIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 2001 AÇIK YAŞ KADIN TAKIM 50,00 53,42 53,42
9 SILA AKARI TENİS YÜZME KAYAK SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2003 GENÇ KADIN TAKIM 15,00 28,30 28,30
10 SUDE ÜSTÜN ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 2004 GENÇ KADIN TAKIM 12,00 27,23 27,23
11 BEYZA KURT ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 2003 GENÇ KADIN TAKIM 15,00 23,86 23,86
12 BERİVAN ŞEVVAL TOPRAK ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 2005 GENÇ KADIN TAKIM 15,00 20,11 20,11
13 CEMİLE AZRA AVZI GAZİANTEP DOLPHIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 2003 GENÇ KADIN TAKIM 50,00 27,30 22,70 3,00 1,60
14 MEHTAP SÖYLEMEZOĞLU OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 1987 AÇIK YAŞ KADIN TAKIM 30,00 DQ: TOP TİME ÖNCESİ BAŞLADI.
15 CEMRE ARSLAN OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2002 GENÇ KADIN TAKIM 60,00 DQ: BAŞI SUYA DÜŞTÜ
16 NERİMAN SUBHAN YÜCEL OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2005 GENÇ KADIN TAKIM 60,00 DQ: BAŞI SUYA DÜŞTÜ
17 TUANNA AKGÜL ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 2001 AÇIK YAŞ KADIN TAKIM 61,00 BO
18 YAREN TÜRK GAZİANTEP DOLPHIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 2000 AÇIK YAŞ KADIN TAKIM 79,00 BO

GENÇ ERKEKLER

S.NO SPORCU ADI KULÜP ADI İLİ D.TARİHİ STATÜ B/T HEDEF MESAFE PERFORMANS HEDEF PENALTISI KURAL PENALTISI NİHAİ MESAFE AÇIKLAMA
1 ALAADDİN ÇALIŞKAN FERDİ İSTANBUL 2004 GENÇ ERKEK BİREYSEL 71,00 106,58 106,58 GENÇLER YTR
2 ATAKAN KARAMAN OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 56,00 77,92 77,92
3 AHMET BARIŞ KAHRAMAN OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 60,00 77,52 77,52
4 UYGAR İKRA DABANIYASTI BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 60,00 69,06 69,06
5 ÖZGÜR SEYREL FERDİ TEKİRDAĞ 2004 GENÇ ERKEK BİREYSEL 35,00 67,72 67,72
6 ATA KUŞ OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2003 GENÇ ERKEK TAKIM 15,00 60,46 60,46
7 KEMAL ATA OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 37,00 53,92 53,92
8 HASAN BORA ŞENDİL BAKIRKÖY ATA SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2003 GENÇ ERKEK BİREYSEL 30,00 53,86 53,86
9 ÖMER HALUK ŞAHİN BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 60,00 57,40 2,60 3,00 51,80
10 KARHAN CELALETTİN KULELİ FERDİ TEKİRDAĞ 2002 GENÇ ERKEK BİREYSEL 30,00 43,18 43,18
11 SAMİM GÜNEY ÖZTÜRK İ.T.Ü SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2004 GENÇ ERKEK TAKIM 26,00 32,68 32,68
12 SONER GÜZEL ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 2003 GENÇ ERKEK TAKIM 25,00 27,64 27,64
13 ALİ BERKE ÇOMAK OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 37,00 BO

GENÇ KADINLAR

S.NO SPORCU ADI KULÜP ADI İLİ D.TARİHİ STATÜ B/T HEDEF MESAFE PERFORMANS HEDEF PENALTISI KURAL PENALTISI NİHAİ MESAFE AÇIKLAMA
1 SUDE FİDAN OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2005 GENÇ KADIN TAKIM 55,00 79,94 79,94
2 YAREN YILMAZ TENİS YÜZME KAYAK SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2002 GENÇ KADIN TAKIM 63,00 78,32 78,32
3 DAMLA PINAR ÖZDEMİR TENİS YÜZME KAYAK SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2003 GENÇ KADIN TAKIM 50,00 68,72 68,72
4 CEREN ARSLAN OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2005 GENÇ KADIN TAKIM 40,00 58,67 58,67
5 DERİNSU GÜNAYDIN ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 2003 GENÇ KADIN TAKIM 50,00 56,90 56,90
6 SILA AKARI TENİS YÜZME KAYAK SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2003 GENÇ KADIN TAKIM 15,00 28,30 28,30
7 SUDE ÜSTÜN ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 2004 GENÇ KADIN TAKIM 12,00 27,23 27,23
8 BEYZA KURT ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 2003 GENÇ KADIN TAKIM 15,00 23,86 23,86
9 BERİVAN ŞEVVAL TOPRAK ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 2005 GENÇ KADIN TAKIM 15,00 20,11 20,11
10 CEMİLE AZRA AVZI GAZİANTEP DOLPHIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 2003 GENÇ KADIN TAKIM 50,00 27,30 22,70 3,00 1,60
11 NERİMAN SUBHAN YÜCEL OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2005 GENÇ KADIN TAKIM 60,00 DQ: BAŞI SUYA DÜŞTÜ
12 CEMRE ARSLAN OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2002 GENÇ KADIN TAKIM 60,00 DQ: BAŞI SUYA DÜŞTÜ

Hakkında Serkan Tutgun

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2019 Sualtı Ragbisi 21 Yaş Altı Türkiye Şampiyonası ve Milli Takım Seçmeleri Müsabaka Talimatı

Yarışma Adı                         : Sualtı Ragbisi 21 Yaş Altı Türkiye Şampiyonası ve Milli Takım Seçmeleri Yer                                         …