Anasayfa / Yarışmalar / Serbest Dalış / SERBEST DALIŞ HAVUZ KULÜPLERARASI VE BİREYSEL FEDERASYON KUPASI DİNAMİK APNEA SONUÇ LİSTESİ

SERBEST DALIŞ HAVUZ KULÜPLERARASI VE BİREYSEL FEDERASYON KUPASI DİNAMİK APNEA SONUÇ LİSTESİ

SERBEST DALIŞ HAVUZ KULÜPLERARASI VE BİREYSEL FEDERASYON KUPASI
DİNAMİK APNEA SONUÇ LİSTESİ

2019-serbest-dalis-havuz-kuluplerarasi-ve-bireysel-federasyon-kupasi-dinamik-apnea-sonuc-listesi

AÇIK YAŞ ERKEKLER

S.NO SPORCU ADI KULÜP ADI İLİ D.TARİHİ STATÜ B/T HEDEF MESAFE PERFORMANS HEDEF PENALTISI KURAL PENALTISI NİHAİ MESAFE AÇIKLAMA
1 BİROL ÖZBEK İ.T.Ü SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 1969 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 117,00 173,35 173,35
2 SERKAN TOPRAK ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 1979 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 100,00 158,40 158,40
3 DERİN TOPARLAK BAKIRKÖY ATA SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 1997 AÇIK YAŞ ERKEK BİREYSEL 30,00 150,00 150,00
3 SİNAN SAYAN İ.T.Ü SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 1989 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 76,00 150,00 150,00
5 ALİ KARADENİZ 1903 ÇANAKKALE BEŞİKTAŞLILAR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 1980 AÇIK YAŞ ERKEK BİREYSEL 117,00 137,79 137,79
6 GÖRKEM GEDİK ODTÜ SPOR KULÜBÜ ANKARA 1990 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 136,00 136,68 136,68
7 ATAKAN KARAMAN OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 90,00 117,60 117,60
8 HÜSEYİN EREN KUTLU ODTÜ SPOR KULÜBÜ ANKARA 2001 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 63,00 111,48 111,48
9 AHMET BARIŞ KAHRAMAN OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 60,00 107,80 107,80
10 KAAN TAN ODTÜ SPOR KULÜBÜ ANKARA 1997 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 54,00 107,25 107,25
11 OSMAN ÇAPUK BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 2000 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 70,00 100,00 100,00
11 KEMAL ÇAĞLAR COŞKUN OCTOPUS SPOR KULÜBÜ ANKARA 1991 AÇIK YAŞ ERKEK BİREYSEL 90,00 100,00 100,00
11 YUNUS TOPARLAK BAKIRKÖY ATA SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2002 GENÇ ERKEK BİREYSEL 30,00 100,00 100,00
11 HASAN BORA ŞENDİL BAKIRKÖY ATA SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2003 GENÇ ERKEK BİREYSEL 51,00 100,00 100,00
15 ÖZGÜR SEYREL FERDİ TEKİRDAĞ 2004 GENÇ ERKEK BİREYSEL 35,00 94,22 94,22
16 KAAN EGE CEYLAN BAKIRKÖY ATA SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2002 GENÇ ERKEK BİREYSEL 30,00 90,80 90,80
17 MERİÇ ATALAY İ.T.Ü SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 1980 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 43,00 90,23 90,23
18 ATA KUŞ OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2003 GENÇ ERKEK TAKIM 10,00 85,91 85,91
19 ERAY ALGAN OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2001 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 19,00 84,10 84,10
20 ÖMER HALUK ŞAHİN BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 50,00 83,96 83,96
21 UYGAR İKRA DABANIYASTI BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 50,00 80,80 80,80
22 METE OĞUZ ŞERBETÇİ ODTÜ SPOR KULÜBÜ ANKARA 2000 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 74,00 77,00 77,00
23 ENES MERCAN ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 2000 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 45,00 75,12 75,12
24 MURAT ŞENEL BAKIRKÖY ATA SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2002 GENÇ ERKEK BİREYSEL 30,00 65,67 65,67
25 KARHAN CELALETTİN KULELİ FERDİ TEKİRDAĞ 2002 GENÇ ERKEK BİREYSEL 55,00 65,32 65,32
26 SERTAÇ SEVİNÇ FERDİ TEKİRDAĞ 2001 AÇIK YAŞ ERKEK BİREYSEL 1,00 61,31 61,31
27 KEMAL ATA OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 50,00 58,20 58,20
28 SAMİM GÜNEY ÖZTÜRK İ.T.Ü SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2004 GENÇ ERKEK TAKIM 31,00 52,75 52,75
29 ALAADDİN ÇALIŞKAN FERDİ İSTANBUL 2004 GENÇ ERKEK BİREYSEL 1,00 49,48 49,48
30 OĞUZHAN YEŞİL ODTÜ SPOR KULÜBÜ ANKARA 1994 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 134,00 64,00 70,00 3,00 -9,00
31 BORA GEÇMEN ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 2001 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 40,00 KATILMADI
32 YUSUF ESER ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 2001 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 50,00 DQ: HATTIN DIŞINDA BİTİRİŞ YAPTI
33 BERK KAMANLI FERDİ ESKİŞEHİR 1989 AÇIK YAŞ ERKEK BİREYSEL 50,00 BO
34 ZAFER TAYLAN ÜLGER BODRUM SU SPORLARI KULÜBÜ MUĞLA 1985 AÇIK YAŞ ERKEK BİREYSEL 93,00 BO
35 SONER GÜZEL ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 2003 GENÇ ERKEK TAKIM 30,00 KATILMADI

AÇIK YAŞ KADINLAR

S.NO SPORCU ADI KULÜP ADI İLİ D.TARİHİ STATÜ B/T HEDEF MESAFE PERFORMANS HEDEF PENALTISI KURAL PENALTISI NİHAİ MESAFE AÇIKLAMA
1 BİRGÜL ERKEN 1903 ÇANAKKALE BEŞİKTAŞLILAR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 1972 AÇIK YAŞ KADIN BİREYSEL 133,00 149,10 149,10
2 YAREN YILMAZ TENİS YÜZME KAYAK SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2002 GENÇ KADIN TAKIM 128,00 143,68 143,68 GENÇLER YTR
3 YASEMİN ULUCAN TENİS YÜZME KAYAK SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2000 AÇIK YAŞ KADIN TAKIM 121,00 140,58 140,58
4 CEMRE ARSLAN OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2002 GENÇ KADIN TAKIM 45,00 128,42 128,42
5 SUDE FİDAN OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2005 GENÇ KADIN TAKIM 50,00 116,04 116,04
6 CEREN ARSLAN OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2005 GENÇ KADIN TAKIM 40,00 81,98 81,98
7 DERİNSU GÜNAYDIN ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 2003 GENÇ KADIN TAKIM 75,00 81,47 81,47
8 SILA AKARI TENİS YÜZME KAYAK SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2003 GENÇ KADIN TAKIM 35,00 78,14 78,14
9 GAYE DOĞRAR GAZİANTEP DOLPHIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 2001 AÇIK YAŞ KADIN TAKIM 50,00 77,40 77,40
10 GÜLÇİN AKSOYLU GAZİANTEP DOLPHIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 1999 AÇIK YAŞ KADIN TAKIM 36,00 75,52 75,52
11 NERİMAN SUBHAN YÜCEL OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2005 GENÇ KADIN TAKIM 60,00 71,70 71,70
12 EBRU ÖZKAN SUALTI OKULU SPOR KULÜBÜ BURSA 1983 AÇIK YAŞ KADIN BİREYSEL 40,00 62,7 62,7
13 CEMİLE AZRA AVZI GAZİANTEP DOLPHIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 2003 GENÇ KADIN TAKIM 40,00 47,10 47,10
14 SUDE ÜSTÜN ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 2004 GENÇ KADIN TAKIM 30,00 42,55 42,55
15 BEYZA KURT ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 2003 GENÇ KADIN TAKIM 30,00 40,10 40,10
16 BERİVAN ŞEVVAL TOPRAK ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 2005 GENÇ KADIN TAKIM 30,00 36,54 36,54
17 BİLGE ÇİNGİGİRAY ODTÜ SPOR KULÜBÜ ANKARA 1980 AÇIK YAŞ KADIN BİREYSEL 135,00 KATILMADI

GENÇ ERKEKLER

S.NO SPORCU ADI KULÜP ADI İLİ D.TARİHİ STATÜ B/T HEDEF MESAFE PERFORMANS HEDEF PENALTISI KURAL PENALTISI NİHAİ MESAFE AÇIKLAMA
1 ATAKAN KARAMAN OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 90,00 117,60 117,60
2 AHMET BARIŞ KAHRAMAN OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 60,00 107,80 107,80
3 YUNUS TOPARLAK BAKIRKÖY ATA SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2002 GENÇ ERKEK BİREYSEL 30,00 100,00 100,00
3 HASAN BORA ŞENDİL BAKIRKÖY ATA SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2003 GENÇ ERKEK BİREYSEL 51,00 100,00 100,00
5 ÖZGÜR SEYREL FERDİ TEKİRDAĞ 2004 GENÇ ERKEK BİREYSEL 35,00 94,22 94,22
6 KAAN EGE CEYLAN BAKIRKÖY ATA SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2002 GENÇ ERKEK BİREYSEL 30,00 90,80 90,80
7 ATA KUŞ OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2003 GENÇ ERKEK TAKIM 10,00 85,91 85,91
8 ÖMER HALUK ŞAHİN BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 50,00 83,96 83,96
9 UYGAR İKRA DABANIYASTI BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 50,00 80,80 80,80
10 MURAT ŞENEL BAKIRKÖY ATA SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2002 GENÇ ERKEK BİREYSEL 30,00 65,67 65,67
11 KARHAN CELALETTİN KULELİ FERDİ TEKİRDAĞ 2002 GENÇ ERKEK BİREYSEL 55,00 65,32 65,32
12 KEMAL ATA OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 50,00 58,20 58,20
13 SAMİM GÜNEY ÖZTÜRK İ.T.Ü SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2004 GENÇ ERKEK TAKIM 31,00 52,75 52,75
14 ALAADDİN ÇALIŞKAN FERDİ İSTANBUL 2004 GENÇ ERKEK BİREYSEL 1,00 49,48 49,48
15 SONER GÜZEL ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 2003 GENÇ ERKEK TAKIM 30,00 KATILMADI

GENÇ KADINLAR

S.NO SPORCU ADI KULÜP ADI İLİ D.TARİHİ STATÜ B/T HEDEF MESAFE PERFORMANS HEDEF PENALTISI KURAL PENALTISI NİHAİ MESAFE AÇIKLAMA
1 YAREN YILMAZ TENİS YÜZME KAYAK SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2002 GENÇ KADIN TAKIM 128,00 143,68 143,68 GENÇLER YTR
2 CEMRE ARSLAN OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2002 GENÇ KADIN TAKIM 45,00 128,42 128,42
3 SUDE FİDAN OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2005 GENÇ KADIN TAKIM 50,00 116,04 116,04
4 CEREN ARSLAN OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2005 GENÇ KADIN TAKIM 40,00 81,98 81,98
5 DERİNSU GÜNAYDIN ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 2003 GENÇ KADIN TAKIM 75,00 81,47 81,47
6 SILA AKARI TENİS YÜZME KAYAK SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2003 GENÇ KADIN TAKIM 35,00 78,14 78,14
7 NERİMAN SUBHAN YÜCEL OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2005 GENÇ KADIN TAKIM 60,00 71,70 71,70
8 CEMİLE AZRA AVZI GAZİANTEP DOLPHIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 2003 GENÇ KADIN TAKIM 40,00 47,10 47,10
9 SUDE ÜSTÜN ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 2004 GENÇ KADIN TAKIM 30,00 42,55 42,55
10 BEYZA KURT ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 2003 GENÇ KADIN TAKIM 30,00 40,10 40,10
11 BERİVAN ŞEVVAL TOPRAK ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 2005 GENÇ KADIN TAKIM 30,00 36,54 36,54

 

Hakkında Serkan Tutgun

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2019 Altın Palet Sualtı Görüntüleme Türkiye Şampiyonası – Kaş / Antalya

Altın Palet Sualtı Görüntüleme Türkiye Şampiyonası 16-19 EKİM 2019  KAŞ-ANTALYA Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu 2019 …

malatyafuar.com kaysericanli.com