Anasayfa / Yarışmalar / Serbest Dalış / SERBEST DALIŞ HAVUZ KULÜPLERARASI VE BİREYSEL FEDERASYON KUPASI HIZ APNEA SONUÇ LİSTESİ

SERBEST DALIŞ HAVUZ KULÜPLERARASI VE BİREYSEL FEDERASYON KUPASI HIZ APNEA SONUÇ LİSTESİ

SERBEST DALIŞ HAVUZ KULÜPLERARASI VE BİREYSEL FEDERASYON KUPASI
HIZ APNEA SONUÇ LİSTESİ

2019-serbest-dalis-havuz-kuluplerarasi-ve-bireysel-federasyon-kupasi-hiz-apnea-sonuc-listesi

AÇIK YAŞ ERKEKLER

S.NO SPORCU ADI KULÜP ADI İLİ D.TARİHİ STATÜ B/T HEDEF ZAMAN ZAMAN-1 ZAMAN-2 HEDEF PENALTISI KURAL PENALTISI NİHAİ ZAMAN AÇIKLAMA
1 DERİN TOPARLAK BAKIRKÖY ATA SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 1997 AÇIK YAŞ ERKEK BİREYSEL 00:55 00:36 00:36 00:36
2 MURAT ŞENEL BAKIRKÖY ATA SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2002 GENÇ ERKEK BİREYSEL 00:55 00:40 00:40 00:40 GENÇLER YTR
3 HASAN BORA ŞENDİL BAKIRKÖY ATA SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2003 GENÇ ERKEK BİREYSEL 01:00 00:41 00:41 00:41
3 KAAN EGE CEYLAN BAKIRKÖY ATA SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2002 GENÇ ERKEK BİREYSEL 00:50 00:41 00:41 00:41
5 OSMAN ÇAPUK BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 2000 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 00:50 00:42 00:43 00:42
6 YUNUS TOPARLAK BAKIRKÖY ATA SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2002 GENÇ ERKEK BİREYSEL 00:55 00:43 00:43 00:43
7 FURKAN EMRE GÜL BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 1998 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 00:50 00:45 00:45 00:45
8 UYGAR İKRA DABANIYASTI BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 01:20 01:26 01:26 01:26
9 ÖMER HALUK ŞAHİN BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 01:30 01:34 01:34 01:34

AÇIK YAŞ KADINLAR

S.NO SPORCU ADI KULÜP ADI İLİ D.TARİHİ STATÜ B/T HEDEF ZAMAN ZAMAN-1 ZAMAN-2 HEDEF PENALTISI KURAL PENALTISI NİHAİ ZAMAN AÇIKLAMA
1 YASEMİN ULUCAN TENİS YÜZME KAYAK SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2000 AÇIK YAŞ KADIN TAKIM 00:50 00:44 00:44 00:44 BÜYÜKLER YTR
2 DAMLA PINAR ÖZDEMİR TENİS YÜZME KAYAK SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2003 GENÇ KADIN TAKIM 00:55 00:47 00:47 00:47 GENÇLER YTR
3 BİRGÜL ERKEN 1903 ÇANAKKALE BEŞİKTAŞLILAR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 1972 AÇIK YAŞ KADIN BİREYSEL 01:06 01:04 01:04 01:04
4 CEMİLE AZRA AVZI GAZİANTEP DOLPHIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 2003 GENÇ KADIN TAKIM 01:50 02:10 02:10 02:10
5 DUYGU ÖZDEMİR TENİS YÜZME KAYAK SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 1999 AÇIK YAŞ KADIN TAKIM 01:00 75 MT. TERK

GENÇ ERKEKLER

S.NO SPORCU ADI KULÜP ADI İLİ D.TARİHİ STATÜ B/T HEDEF ZAMAN ZAMAN-1 ZAMAN-2 HEDEF PENALTISI KURAL PENALTISI NİHAİ ZAMAN AÇIKLAMA
1 MURAT ŞENEL BAKIRKÖY ATA SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2002 GENÇ ERKEK BİREYSEL 00:55 00:40 00:40 00:40 GENÇLER YTR
2 HASAN BORA ŞENDİL BAKIRKÖY ATA SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2003 GENÇ ERKEK BİREYSEL 01:00 00:41 00:41 00:41
2 KAAN EGE CEYLAN BAKIRKÖY ATA SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2002 GENÇ ERKEK BİREYSEL 00:50 00:41 00:41 00:41
4 YUNUS TOPARLAK BAKIRKÖY ATA SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2002 GENÇ ERKEK BİREYSEL 00:55 00:43 00:43 00:43
5 UYGAR İKRA DABANIYASTI BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 01:20 01:26 01:26 01:26
6 ÖMER HALUK ŞAHİN BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 01:30 01:34 01:34 01:34

GENÇ KADINLAR

S.NO SPORCU ADI KULÜP ADI İLİ D.TARİHİ STATÜ B/T HEDEF ZAMAN ZAMAN-1 ZAMAN-2 HEDEF PENALTISI KURAL PENALTISI NİHAİ ZAMAN AÇIKLAMA
1 DAMLA PINAR ÖZDEMİR TENİS YÜZME KAYAK SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2003 GENÇ KADIN TAKIM 00:55 00:47 00:47 00:47 GENÇLER YTR
2 CEMİLE AZRA AVZI GAZİANTEP DOLPHIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 2003 GENÇ KADIN TAKIM 01:50 02:10 02:10 02:10

Hakkında Serkan Tutgun

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2019 TSSF Zıpkınla Balık Avı Bireysel Türkiye Şampiyonu Timuçin Çalışkan Oldu

TSSF Zıpkınla Balık Avı Bireysel Türkiye Şampiyonu Timuçin Çalışkan Oldu Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF)’nun …

malatyafuar.com kaysericanli.com