Anasayfa / Yarışmalar / Serbest Dalış / SERBEST DALIŞ HAVUZ KULÜPLERARASI VE BİREYSEL FEDERASYON KUPASI STATİK APNEA SONUÇ LİSTESİ

SERBEST DALIŞ HAVUZ KULÜPLERARASI VE BİREYSEL FEDERASYON KUPASI STATİK APNEA SONUÇ LİSTESİ

SERBEST DALIŞ HAVUZ KULÜPLERARASI VE BİREYSEL FEDERASYON KUPASI
STATİK APNEA SONUÇ LİSTESİ

2019-serbest-dalis-havuz-kuluplerarasi-ve-bireysel-federasyon-kupasi-statik-apnea-sonuc-listesi

AÇIK YAŞ ERKEKLER

0 SPORCU ADI KULÜP ADI İLİ D.TARİHİ STATÜ B/T HEDEF ZAMAN CHECK-1 CHECK-2 CHECK-3 CHECK-4 ZAMAN-1 ZAMAN-2 HEDEF PENALTISI KURAL PENALTISI NİHAİ ZAMAN AÇIKLAMA
1 SERKAN TOPRAK ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 1979 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 05:15 04:00 04:30 04:45 05:00 06:38 06:38 06:38
2 RÜSTEM DERİN FERDİ İSTANBUL 1979 AÇIK YAŞ ERKEK BİREYSEL 05:30 04:30 05:00 05:15 05:30 06:20 06:20 06:20
3 GÖRKEM GEDİK ODTÜ SPOR KULÜBÜ ANKARA 1990 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 04:03 03:00 03:30 03:45 04:00 06:10 06:10 06:10
4 AHMET BARIŞ KAHRAMAN OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 04:00 03:00 03:30 03:45 04:00 05:18 05:18 05:18
5 ALPER BEKLER BODRUM SU SPORLARI KULÜBÜ MUĞLA 1981 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 04:15 03:00 03:30 03:45 04:00 05:13 05:13 05:13
6 GÖKHAN ŞENSES FERDİ İZMİR 1983 AÇIK YAŞ ERKEK BİREYSEL 04:00 03:00 03:30 03:45 04:00 05:01 05:01 05:01
7 HİKMET ONUR SAYIN BAŞARAN ZÜCCACİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BURSA 1980 AÇIK YAŞ ERKEK BİREYSEL 04:01 03:00 03:30 03:45 04:00 04:47 04:47 04:47
8 ERAY ALGAN OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2001 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 04:00 03:00 03:30 03:45 04:00 04:43 04:43 04:43
9 MOHAMMAD JALALI AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ SAMSUN ŞUBESİ SAMSUN 2001 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 02:20 01:00 01:30 01:45 02:00 04:21 04:21 04:21
10 METE OĞUZ ŞERBETÇİ ODTÜ SPOR KULÜBÜ ANKARA 2000 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 03:00 02:00 02:30 02:45 03:00 04:18 04:18 04:18
10 KEMAL ATA OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 03:30 02:30 03:00 03:15 03:30 04:18 04:18 04:18
12 BİROL ÖZBEK İ.T.Ü SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 1969 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 02:30 01:30 02:00 02:15 02:30 04:17 04:17 04:17
13 KEMAL ÇAĞLAR COŞKUN OCTOPUS SPOR KULÜBÜ ANKARA 1991 AÇIK YAŞ ERKEK BİREYSEL 03:15 02:00 02:30 02:45 03:00 04:16 04:16 04:16
14 YUSUF ESER ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 2001 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 02:30 01:30 02:00 02:15 02:30 04:09 04:09 04:09
15 SERTAÇ SEVİNÇ FERDİ TEKİRDAĞ 2001 AÇIK YAŞ ERKEK BİREYSEL 02:30 01:30 02:00 02:15 02:30 03:53 03:53 03:53
16 ZEYAD SULAIMAN ODAID AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ SAMSUN ŞUBESİ SAMSUN 1982 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 02:00 01:00 01:30 01:45 02:00 03:50 03:50 03:50
17 ALİ KARADENİZ 1903 ÇANAKKALE BEŞİKTAŞLILAR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 1980 AÇIK YAŞ ERKEK BİREYSEL 02:01 01:00 01:30 01:45 02:00 03:39 03:39 03:39
18 ENES MERCAN ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 2000 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 03:00 02:00 02:30 02:45 03:00 03:16 03:17 03:16
19 SİNAN SAYAN İ.T.Ü SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 1989 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 03:00 02:00 02:30 02:45 03:00 03:14 03:14 03:14
20 HÜSEYİN EREN KUTLU ODTÜ SPOR KULÜBÜ ANKARA 2001 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 01:30 00:30 01:00 01:15 01:30 03:13 03:13 03:13
21 OSMAN ÇAPUK BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 2000 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 01:20 00:30 00:45 01:00 03:03 03:03 03:03
22 UYGAR İKRA DABANIYASTI BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 01:50 00:30 01:00 01:15 01:30 03:02 03:02 03:02
23 ATA KUŞ OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2003 GENÇ ERKEK TAKIM 02:30 01:30 02:00 02:15 02:30 02:50 02:50 02:50
24 BERK KAMANLI FERDİ ÇANAKKALE 1989 AÇIK YAŞ ERKEK BİREYSEL 02:31 01:30 02:00 02:15 02:30 02:49 02:49 02:49
25 ÖZGÜR SEYREL FERDİ TEKİRDAĞ 2004 GENÇ ERKEK BİREYSEL 03:00 02:00 02:30 02:45 03:00 02:50 02:50 00:10 02:40
26 BORA GEÇMEN ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 2001 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 02:00 01:00 01:30 01:45 02:00 02:37 02:37 02:37
27 ATAKAN KARAMAN OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 03:30 02:30 03:00 03:15 03:30 03:01 03:01 00:29 02:32
28 KARHAN CELALETTİN KULELİ FERDİ TEKİRDAĞ 2002 GENÇ ERKEK BİREYSEL 02:00 01:00 01:30 01:45 02:00 02:28 02:28 02:28
29 MERİÇ ATALAY İ.T.Ü SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 1980 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 03:30 02:30 03:00 03:15 03:30 02:55 02:55 00:35 02:20
30 MUSTAFA KESKIN AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ SAMSUN ŞUBESİ SAMSUN 1979 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 01:30 00:30 01:00 01:15 01:30 02:08 02:08 02:08
31 SAMİM GÜNEY ÖZTÜRK İ.T.Ü SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2004 GENÇ ERKEK TAKIM 01:05 00:30 00:45 01:00 02:02 02:02 02:02
32 ÖMER HALUK ŞAHİN BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 01:00 00:30 00:45 01:00 01:25 01:25 01:25
33 SONER GÜZEL ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 2003 GENÇ ERKEK TAKIM 01:30 00:30 01:00 01:15 01:30 01:16 01:16 00:14 01:02
34 ARIA BARZEGAR KELISHOMI AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ SAMSUN ŞUBESİ SAMSUN 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 01:30 00:30 01:00 01:15 01:30 01:03 01:03 00:27 00:36
35 BATUHAN TURAN BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 1998 AÇIK YAŞ ERKEK TAKIM 02:27 01:00 01:30 01:45 02:00 BO
36 HASAN BORA ŞENDİL BAKIRKÖY ATA SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2003 GENÇ ERKEK BİREYSEL 01:45 00:30 01:00 01:15 01:30 KATILMADI

AÇIK YAŞ KADINLAR

S.NO SPORCU ADI KULÜP ADI İLİ D.TARİHİ STATÜ B/T HEDEF ZAMAN CHECK-1 CHECK-2 CHECK-3 CHECK-4 ZAMAN-1 ZAMAN-2 HEDEF PENALTISI KURAL PENALTISI NİHAİ ZAMAN AÇIKLAMA
1 BİRGÜL ERKEN 1903 ÇANAKKALE BEŞİKTAŞLILAR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 1972 AÇIK YAŞ KADIN BİREYSEL 03:33 02:30 03:00 03:15 03:30 04:08 04:08 04:08
2 SUDE FİDAN OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2005 GENÇ KADIN TAKIM 03:30 02:30 03:00 03:15 03:30 04:05 04:05 04:05
2 CEMRE ARSLAN OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2002 GENÇ KADIN TAKIM 03:30 02:30 03:00 03:15 03:30 04:05 04:05 04:05
4 YAREN YILMAZ TENİS YÜZME KAYAK SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2002 GENÇ KADIN TAKIM 03:23 02:00 02:30 02:45 03:00 04:02 04:02 04:02
5 EBRU ÖZKAN SUALTI OKULU SPOR KULÜBÜ BURSA 1983 AÇIK YAŞ KADIN BİREYSEL 02:30 01:30 02:00 02:15 02:30 03:43 03:43 03:43
6 GÜLÇİN AKSOYLU GAZİANTEP DOLPHIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 1999 AÇIK YAŞ KADIN TAKIM 01:30 00:30 01:00 01:15 01:30 03:03 03:03 03:03
7 DERİNSU GÜNAYDIN ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 2003 GENÇ KADIN TAKIM 02:00 01:00 01:30 01:45 02:00 03:02 03:02 03:02
8 CEREN ARSLAN OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2005 GENÇ KADIN TAKIM 02:00 01:00 01:30 01:45 02:00 02:51 02:51 02:51
9 NERİMAN SUBHAN YÜCEL OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2005 GENÇ KADIN TAKIM 01:30 00:30 01:00 01:15 01:30 02:34 02:33 02:33
10 BİLGE ÇİNGİGİRAY ODTÜ SPOR KULÜBÜ ANKARA 1980 AÇIK YAŞ KADIN BİREYSEL 05:32 04:30 05:00 05:15 05:30 03:52 03:53 01:39 02:13
11 SILA AKARI TENİS YÜZME KAYAK SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2003 GENÇ KADIN TAKIM 01:00 00:30 00:45 01:00 01:34 01:34 01:34
12 SUDE ÜSTÜN ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 2004 GENÇ KADIN TAKIM 01:00 00:30 00:45 01:00 01:25 01:25 01:25
12 BEYZA KURT ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 2003 GENÇ KADIN TAKIM 01:00 00:30 00:45 01:00 01:25 01:25 01:25
14 BERİVAN ŞEVVAL TOPRAK ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 2005 GENÇ KADIN TAKIM 01:00 00:30 00:45 01:00 00:45 00:45 00:15 00:30
15 CEMİLE AZRA AVZI GAZİANTEP DOLPHIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 2003 GENÇ KADIN TAKIM 01:45 00:30 01:00 01:15 01:30 00:28 00:28 01:17  -00:49
16 GAYE DOĞRAR GAZİANTEP DOLPHIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 2001 AÇIK YAŞ KADIN TAKIM 02:00 01:00 01:30 01:45 02:00 DQ: BAŞLANGIÇ PROTOLÜNDEN SONRA BAŞLADI
17 SELİN TINMAZ BODRUM SU SPORLARI KULÜBÜ MUĞLA 1981 AÇIK YAŞ KADIN BİREYSEL 02:30 01:30 02:00 02:15 02:30 DQ: BAŞLANGIÇ PROTOLÜNDEN SONRA BAŞLADI
18 MEHTAP SÖYLEMEZOĞLU OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 1987 AÇIK YAŞ KADIN TAKIM 03:30 02:30 03:00 03:15 03:30 DQ: BAŞLANGIÇ PROTOLÜNDEN SONRA BAŞLADI
19 MELTEM FUNDA TEKER ODTÜ SPOR KULÜBÜ ANKARA 1976 AÇIK YAŞ KADIN BİREYSEL 05:30 04:30 05:00 05:15 05:30 KATILMADI

GENÇ ERKEKLER

S.NO SPORCU ADI KULÜP ADI İLİ D.TARİHİ STATÜ B/T HEDEF ZAMAN CHECK-1 CHECK-2 CHECK-3 CHECK-4 ZAMAN-1 ZAMAN-2 HEDEF PENALTISI KURAL PENALTISI NİHAİ ZAMAN AÇIKLAMA
1 AHMET BARIŞ KAHRAMAN OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 04:00 03:00 03:30 03:45 04:00 05:18 05:18 05:18
2 KEMAL ATA OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 03:30 02:30 03:00 03:15 03:30 04:18 04:18 04:18
3 UYGAR İKRA DABANIYASTI BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 01:50 00:30 01:00 01:15 01:30 03:02 03:02 03:02
4 ATA KUŞ OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2003 GENÇ ERKEK TAKIM 02:30 01:30 02:00 02:15 02:30 02:50 02:50 02:50
5 ÖZGÜR SEYREL FERDİ TEKİRDAĞ 2004 GENÇ ERKEK BİREYSEL 03:00 02:00 02:30 02:45 03:00 02:50 02:50 00:10 02:40
6 ATAKAN KARAMAN OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 03:30 02:30 03:00 03:15 03:30 03:01 03:01 00:29 02:32
7 KARHAN CELALETTİN KULELİ FERDİ TEKİRDAĞ 2002 GENÇ ERKEK BİREYSEL 02:00 01:00 01:30 01:45 02:00 02:28 02:28 02:28
8 SAMİM GÜNEY ÖZTÜRK İ.T.Ü SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2004 GENÇ ERKEK TAKIM 01:05 00:30 00:45 01:00 02:02 02:02 02:02
9 ÖMER HALUK ŞAHİN BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 01:00 00:30 00:45 01:00 01:25 01:25 01:25
10 SONER GÜZEL ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 2003 GENÇ ERKEK TAKIM 01:30 00:30 01:00 01:15 01:30 01:16 01:16 00:14 01:02
11 ARIA BARZEGAR KELISHOMI AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ SAMSUN ŞUBESİ SAMSUN 2002 GENÇ ERKEK TAKIM 01:30 00:30 01:00 01:15 01:30 01:03 01:03 00:27 00:36
12 HASAN BORA ŞENDİL BAKIRKÖY ATA SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2003 GENÇ ERKEK BİREYSEL 01:45 00:30 01:00 01:15 01:30 KATILMADI

GENÇ KADINLAR

S.NO SPORCU ADI KULÜP ADI İLİ D.TARİHİ STATÜ B/T HEDEF ZAMAN CHECK-1 CHECK-2 CHECK-3 CHECK-4 ZAMAN-1 ZAMAN-2 HEDEF PENALTISI KURAL PENALTISI NİHAİ ZAMAN AÇIKLAMA
1 SUDE FİDAN OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2005 GENÇ KADIN TAKIM 03:30 02:30 03:00 03:15 03:30 04:05 04:05 04:05
1 CEMRE ARSLAN OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2002 GENÇ KADIN TAKIM 03:30 02:30 03:00 03:15 03:30 04:05 04:05 04:05
3 YAREN YILMAZ TENİS YÜZME KAYAK SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2002 GENÇ KADIN TAKIM 03:23 02:00 02:30 02:45 03:00 04:02 04:02 04:02
4 DERİNSU GÜNAYDIN ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 2003 GENÇ KADIN TAKIM 02:00 01:00 01:30 01:45 02:00 03:02 03:02 03:02
5 CEREN ARSLAN OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2005 GENÇ KADIN TAKIM 02:00 01:00 01:30 01:45 02:00 02:51 02:51 02:51
6 NERİMAN SUBHAN YÜCEL OKYANUS SU SPORLARI KULÜBÜ TEKİRDAĞ 2005 GENÇ KADIN TAKIM 01:30 00:30 01:00 01:15 01:30 02:34 02:33 02:33
7 SILA AKARI TENİS YÜZME KAYAK SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2003 GENÇ KADIN TAKIM 01:00 00:30 00:45 01:00 01:34 01:34 01:34
8 SUDE ÜSTÜN ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 2004 GENÇ KADIN TAKIM 01:00 00:30 00:45 01:00 01:25 01:25 01:25
8 BEYZA KURT ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 2003 GENÇ KADIN TAKIM 01:00 00:30 00:45 01:00 01:25 01:25 01:25
10 BERİVAN ŞEVVAL TOPRAK ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE 2005 GENÇ KADIN TAKIM 01:00 00:30 00:45 01:00 00:45 00:45 00:15 00:30
11 CEMİLE AZRA AVZI GAZİANTEP DOLPHIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 2003 GENÇ KADIN TAKIM 01:45 00:30 01:00 01:15 01:30 00:28 00:28 01:17  -00:49

Hakkında Serkan Tutgun

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2019 Sualtı Ragbisi 21 Yaş Altı Türkiye Şampiyonası ve Milli Takım Seçmeleri Müsabaka Talimatı

Yarışma Adı                         : Sualtı Ragbisi 21 Yaş Altı Türkiye Şampiyonası ve Milli Takım Seçmeleri Yer                                         …