SPOR İSTANBUL tesis kullanımları hakkında bilgi

SPOR İSTANBUL tesis kullanımları hakkında bilgi

İstanbul’daki pandemi değerlerindeki artış nedeniyle merkezi ve yerel yönetimlerimiz tarafından alınan ek önlemler kapsamında tesislerimiz üyelerimizin genel kullanımına kapalıdır. Ancak, gurur kaynağımız lisanslı sporcularımızın mevcut pandemi şartlarından olumsuz etkilenmemesi için şekillendirdiğimiz Yeni Dönem Tesis Kullanım Kurallarımız doğrultusunda tüm tesislerimizin kapıları lisanslı sporcularımıza açıktır!

Tesislerimizde titizlikle uyguladığımız sağlık ve hijyen önlemlerimizi ve tesis kullanım kurallarımızı buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Branş alanlarımız sporcularımızı bekliyor!

Lisanslı sporcularımız tesislerimizde branşlarıyla ilgili alanları lisanslarını tesislerimize ibraz etmek ve Online Kayıt Sistemimiz üzerinden kiralama yapmak suretiyle ücretsiz olarak kullanabilecektir.

Kuvvet antrenmanlarınızı ihmal etmeyin!

Fitness salonlarımız ise tüm lisanslı sporcularımızın kuvvet antrenmanlarını gerçekleştirebilmeleri ve kondisyonlarını üst seviyede tutabilmeleri için hizmet vermeye devam etmektedir. Lisanslı sporcularımız, mevcut İstanbul Kartları ile ya da 5 TL karşılığında sporcu kartı alarak hafta içi 07.00-20.00 saatleri arasında atletizm pistlerinden ve fitness salonlarından ücretsiz olarak faydalanabileceklerdir.

Spor İstanbul olarak önümüzdeki dönemde de tüm lisanslı sporcu ve atletlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.

Spor, rekabet, centilmenlik ve başarılarla dolu günler dileriz.

Spor İstanbul : https://spor.istanbul/tesislerimiz/yeni-normal-donemde-tesislerimiz/

Hakkında