Spor Masörü Gelişim Semineri 13-17 Ekim 2018 tarihlerinde Antalya’da Düzenlenecektir.

Spor Masörü Gelişim Semineri 13-17 Ekim 2018 tarihlerinde Antalya’da Düzenlenecektir.

Söz konusu seminer ile ilgili ayrıntılı bilgi için, Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Spor Eğitimi Dairesi Başkanlığı tarafından Federasyonumuza gönderilen 11/09/2018 tarih ve E.556345 sayılı yazı için tıklayınız.

Spor Masörü Gelişim Semineri 13-17 Ekim 2018 tarihleri arasında Antalya (Kemer) ilinde yapılacaktır. Seminere daha önce Spor Masörü Yetiştirme Kursuna katılıp belge alan spor masörleri kendi imkanları ile seminere katılacaklardır. Seminere katılmak isteyen masörlerin başvuruları 05 Ekim 2018 tarihine kadar https://www.turkiye.gov.tr/ adresi üzerinden yapılacaktır.

Başvuru esnasında mail adresinize gönderilecek olan referans numarası ile Halk Bankasına 120TL yatırılacaktır.

Spor Genel Müdürlüğünde görev yapan kadrolu-sözleşmeli personelimizin ise, spor masörü gelişim seminerine katılması için göndermesi gereken dilekçe, spor masörü kimlik kartı ve kurum kimlik kartını asiye.ozyavuz@sgm.gov.tr mail adresine göndermesi gerekmektedir.

Seminere katılım talebinin fazla olması durumunda seminere katılacakların belirlenmesinde öncelik gerekli belgeleri ilk olarak gönderen masörlere verilecektir.

Başvurusu kabul edilen adaylar 05 Ekim 2018 tarihinde https://sporegitim.sgm.gov.tr web adresinden ilan edilecektir.

Katılımın fazla olması nedeniyle seminere başvuruları kabul edilmeyen masörlerin yatırmış oldukları seminer ücreti iade edilecektir. 05 Ekim 2018 tarihinde seminere başvuruları kabul edildiği halde seminere katılmayan masörlerin seminer ücretleri ise iade edilmeyecektir.

Seminer Yeri: Mirada Del Mar Hotel Göynük Mahallesi Ahu Ünal Cad. No:7 Kemer Antalya
Telefon: 0242 815 14 80
İletişim: Asiye ÖZYAVUZ (Spor Eğitimi Dairesi Başkanlığı) 0 312 310 39 77 /133

 

İstenen Belgeler:

  • 2 adet fotoğraf (Biyometrik)
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Spor Masörlüğü belgesinin fotokopisi
  • Varsa eski spor masörü lisansı
  •  Başvurular e-devlet üzerinden yapılmaktadır. Başvuru esnasında belirteceğiniz e-mail (e-mail adresinin kullanılabilir ve geçerli olduğunu kontrol ediniz.) adresine gelecek referans numarası ile Halk bankasına ücretler (120 TL)  yatırılmaktadır.  (2018 yılı) 

 

Hakkında TSSF ADMIN