Spor Masörü Gelişim Semineri 23-25 Ekim 2017 tarihlerinde Antalya’da Düzenlenecektir.

Spor Masörü Gelişim Semineri 23-25 Ekim 2017 tarihlerinde Antalya’da Düzenlenecektir.

Söz konusu seminer ile ilgili ayrıntılı bilgi için, Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Spor Eğitimi Dairesi Başkanlığı tarafından Federasyonumuza gönderilen 27.09.2017 tarih ve E.298557 sayılı yazı için tıklayınız.

Spor Masörü Gelişim Semineri 23-25 Ekim 2017 tarihleri arasında Antalya (Kemer) ilinde yapılacaktır. Seminere daha önce Spor Masörü Yetiştirme Kursuna katılıp belge alan spor masörleri kendi imkanları ile seminere katılacaklardır. Seminere katılmak isteyen masörlerin başvuruları 17 Ekim 2017 tarihine kadar https://www.turkiye.gov.tr/ adresi üzerinden yapılacaktır.

Başvuru esnasında mail adresinize gönderilecek olan referans numarası ile Halk Bankasına 100TL yatırılacaktır.

Teşkilatımızda görev yapan kadrolu-sözleşmeli personelimizin ise, spor masörü gelişim seminerine katılması için göndermesi gereken dilekçe, spor masörü kimlik kartı ve kurum kimlik kartını meral.sahin@sgm.gov.tr mail adresine göndermesi gerekmektedir.

Seminere kabul edilecek aday sayısının 100 kişi ile sınırlı olması esas olup seminere yapılan başvurular ile birlikte seminer salonunun uygunluğunun dikkate alınması suretiyle kabul edilecek aday sayısı kesinleştirilecektir. Seminere katılım talebinin fazla olması durumunda seminere katılacakların belirlenmesinde öncelik gerekli belgeleri ilk olarak gönderen masörlere verilecektir.

Başvurusu kabul edilen adaylar 18 Ekim 2017 tarihinde https://sporegitim.sgm.gov.tr web adresinden ilan edilecektir.

Katılımın fazla olması nedeniyle seminere başvuruları kabul edilmeyen masörlerin yatırmış oldukları seminer ücreti iade edilecektir. 18 Ekim 2017 tarihinde seminere başvuruları kabul edildiği halde seminere katılmayan masörlerin seminer ücretleri ise iade edilmeyecektir.

Seminer Yeri: Mirada Del Mar Hotel Göynük Mahhalesi Ahu Ünal Cad. No:7 Kemer Antalya
Telefon: 0242 815 14 80
İletişim: Meral ŞAHİN CANDAN (Spor Eğitimi Dairesi Başkanlığı) 0 312 310 39 77 /131

İstenen Belgeler:

  • 2 adet fotoğraf
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Spor Masörlüğü belgesinin fotokopisi
  • Varsa eski spor masörü lisansı

Not: Seminer Programına daha sonra Spor eğitimi Dairesi Başkanlığı’nın resmi web adresinden ulaşılabilinecektir.

Hakkında