Sualtı Hokeyi Federasyon Kupası Ve Milli Takım Seçmeleri Müsabaka Talimatı

Sualtı Hokeyi Federasyon Kupası Ve Milli Takım Seçmeleri Müsabaka Talimatı

Federasyonumuzun 2018 yılı faaliyet programında yer alan Sualtı Hokeyi Federasyon Kupası müsabaka talimatıdır.

MÜSABAKA BİLGİLERİ :

Tarih : 18-19-20-21 Ocak 2018
Yer : Çanakkale Gençlik Spor İl Müdürlüğü Anafartalar Yüzme Havuzu
Kategori : (Kadın-Erkek) Yarışmalara her takım, 2002 doğum yılı alt sınır olan en fazla 15(onbeş) sporcu ile katılabilirler. Müsabaka karşılaşmaları esame listelerinde 18 yaş (2000 doğumlu) ve üzeri en az 4(dört) sporcu bulunmak zorundadır.
Son Başvuru Tarihi : 3 Ocak 2018 Çarşamba günü saat 18:00

Teknik Toplantı : 18 Ocak 2018 Perşembe günü saat 12:00’de Çanakkale Gençlik Spor İl Müdürlüğü Anafartalar Yüzme Havuzunda yapılacaktır.

Teknik toplantı;
– Toplantı, katılımcı kulüpler fazla olduğu takdirde Perşembe günü saat:14:00’da başlayacak ve müsabakalarda toplantı sonrası saat 15:30’da başlayacaktır.
– Katılımın normal olması durumunda teknik toplantı saati 12:00’d2a olacak ve müsabakalar ertesi gün yapılacaktır.

  • Teknik toplantıya; her kulüp adına, onaylı kafile listesinde ismi yazılı olan takım antrenörü ya da idarecisi olarak görevlendirilmiş, en fazla 2(iki) kişi katılacaktır. Yarışmaya katılan kulüpler ile ilgisi olmayan kişiler ve sporcular kesinlikle teknik toplantıya katılamayacaklardır.
  • Teknik toplantıya, kafile listesinde adı yazılı antrenör veya idareci ile geçerli yazılı mazeret dilekçesi bildirmeden katılmayan kulüpler kesinlikle yarışmalara alınmayacaktır.

Müsabakalarda uygulanacak sistem ve maç süreleri, katılımcı kulüp sayılarına göre yayınlanacak fikstür ile ilan edilecektir.

MÜSABAKA KURALLARI :

2018-sualti-hokeyi-federasyon-kupasi-milli-takim-secmeleri-musabaka-talimatnamesi

Hakkında