SUALTI RAGBİSİ MİLLİ SPORCULARI, “ONUR YEMEĞİ”NDE BULUŞTU

SUALTI RAGBİSİ MİLLİ SPORCULARI, “ONUR YEMEĞİ”NDE BULUŞTU

Kasım 2018’de Almanya’da düzenlenen CMAS Sualtı Ragbisi U21 Dünya Şampiyonası’nda kadınlarda “Dünya Şampiyonu”, erkeklerde “Dünya Üçüncüsü” olarak ülkemize tarihi bir gururu yaşatan Sualtı Ragbisi Milli Takımı oyuncuları ve antrenörleri, “Sualtı Ragbisi Onur Yemeği”nde buluştu.

Federasyonumuz tarafından 18 Ocak’ta İzmir’de düzenlenen “Sualtı Ragbisi Onur Yemeği”ne farklı spor kulüplerinden bayan ve erkek 25 milli sporcumuz katıldı. Federasyon Başkanımız Doç. Dr. Şahin Özen, Federasyon Yönetim Kurulu Üyelerimiz Murat Özel, Ali Hakan Tunçalp, İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Nüammar Uslu, Ege Üniversitesi SKS Başkan Vekili Gürcan Temizel, Sualtı Ragbisi Milli Takım antrenörleri Tarkan Laleli, Hakan Toğar, Didem Özdem, Ege Sualtı Ragbisi, Ege Üniversitesi, Deniz Yıldızları, Oğuzhan Özkaya ve İzmir Büyükşehir Belediyesi spor kulüplerinden başkanlar ve yöneticileri de onur yemeğinde sporculara eşlik etti.

Onur yemeğine katılanlara hitaben teşekkür konuşması yapan Federasyon Başkanımız Doç. Dr. Şahin Özen, sualtı ragbisinde dünya şampiyonluğu ve dünya üçüncülüğü dereceleriyle ülkemize tarihi bir ilki yaşatan milli takım sporcu ve antrenörlerini tekrar tüm kalbiyle kutladığını ifade etti. Federasyon Başkanımız, “Bayrağımızı onurlandıran gurur tablosunda emeği geçen herkesi burada görmekten çok mutluyum. Ülkemizin sualtı sporlarında övünç kaynağı oldunuz. Bu başarılarınızın bu yıl da devam etmesi için Federasyon olarak her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz. Sualtı topluluğu ailesi adına milli sporcu ve antrenörlerimizi tekrar kutluyor, spor kulüplerine teşekkür ediyorum” dedi.

Hakkında