Anasayfa / Duyuru / Sualtı Sporlarının Avrupa Ve Dünya Şampiyonları, “Sualtı Sporları Onur Gecesi” Ve Ödül Töreninde Buluşacak
Central Rent A Car TSSF Resmi Sponsoru

Sualtı Sporlarının Avrupa Ve Dünya Şampiyonları, “Sualtı Sporları Onur Gecesi” Ve Ödül Töreninde Buluşacak

Sualtı Sporlarının Avrupa Ve Dünya Şampiyonları, “Sualtı Sporları Onur Gecesi” Ve Ödül Töreninde Buluşacak

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF) , Avrupa ve Dünya Şampiyonu olan, sualtı sporlarımızda tarihi ilklere imza atan milli sporcu ve milli takımların başarılarını, “Sualtı Sporları Onur Gecesi” ve ödül töreni ile kutlayacak.

Sualtı Hokeyi, Sualtı Ragbisi, Paletli Yüzme, Serbest Dalış gibi branşlarda uluslararası yarışmalarda tarihi başarılara imza atarak ülkemizi onurlandıran milli sporcuların ödül alacağı gecede, milli takım antrenörleri, sporcuların aileleri, kulüp temsilcileri, federasyon yönetim kurulu üyeleri ve resmi yetkililer katılacak.

Central Rent A Car sponsorluğunda İstanbul Bayrampaşa’daki Titanic Business Hotel’de 23 Kasım Perşembe akşamı gerçekleşecek olan Onur Gecesi ve ödül töreniyle ilgili açıklama yapan TSSF Başkanı Doç. Dr. Şahin Özen, “Uluslararası tarihi başarılarıyla sualtı sporlarımızı ve ülkemizi onurlandıran sporcularımız ve onların en büyük destekçilerini bu özel gecede tüm kalbimizle alkışlayıp, onlara Türkiye adına teşekkür edeceğiz” dedi.

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu

Central Rent A Car TSSF Resmi Sponsoru

Hakkında Serkan Tutgun

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SUALTI RAGBİSİ BÜYÜKLER 15 TEMMUZ DEMOKRASİ ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA KUPASI MANİSA’DA YAPILACAK

SUALTI RAGBİSİ BÜYÜKLER 15 TEMMUZ DEMOKRASİ ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA KUPASI MANİSA’DA YAPILACAK   Türkiye …