Sultanbeyli yüzme havuzu Sualtı Sporları Kulüp ve Eğitim çalışmaları için hazır.

Federasyon başkanımız Oğuz Aydın, Yönetim kurulu üyemiz Mehmet Kalyon ile Sualtı Sporları Federasyonu faaliyetlerini paylaşmak ve Sultanbeyli Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’nda yapılabilecek çalışmalar ile ilgili görüşmek üzere Sultanbeyli Kaymakamı Kemal Şahin’i makamında ziyaret ettiler. Görüşmeye Sultanbeyli İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Dr. Murat Çelik’te katıldı.

Federasyonumuzun havuzda eğitim ve çalışmaları yapılabilecek branşları Donanımlı Dalış, Cankurtarma, Sualtı Hokeyi, Serbest Dalış, Paletli Yüzme ve Sualtı Ragbisi başlıca olmak üzere Sualtı Görüntüleme ve Zıpkınla Balık Avı branşlarının eğitim çalışmaları ile ilgili detaylı bilgiler verildi.

Sultanbeyli Kaymakamı’mız Sayın Kemal Şahin ve İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Dr. Murat Çelik destekleri ile Sultanbeyli Havuzu Sualtı Sporları Kulüpleri ve Eğitim Merkezleri’nin kullanımı için tesisten talep edilen http://www.sultanbeyli.gov.tr/ilce-genclik-hizmetleri-ve-spor-mudurlugu hizmet standartları tablosundaki şartları yerine getirdikten sonra Tesis Amiri ile iletişime geçerek havuzu  kullanabileceklerdir.

Camiamıza hayırlı olsun.

İLETİŞİM

Tesis Amiri: Alper Kocagöl

Yarı Olimpik Yüzme Havuzu
Battalgazi Mahallesi Kubbe Cad. No:5
Sultanbeyli/İstanbul

Facebook : https://www.facebook.com/Sultanbeyli-Yar%C4%B1-Olimpik-Kapal%C4%B1-Y%C3%BCzme-Havuzu-1565343823685600/

Plus Kodu: X7M9+76 Sultanbeyli, İstanbul
Telefon: (0216) 592 00 76

https://goo.gl/maps/3E81e99tE83akxGj8

Hakkında