TRABZON’DAKİ ADAY HAKEM KURSUNU 22 KURSİYER BAŞARIYLA TAMAMLADI

TRABZON’DAKİ ADAY HAKEM KURSUNU 22 KURSİYER BAŞARIYLA TAMAMLADI

Federasyonumuzun hakem adaylarına yönelik kurs programı bu kez Trabzon’da yapıldı. 27-29 Eylül tarihleri arasında Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Tenis Kompleksi toplantı salonundaki aday hakem kursunu 22 kursiyer başarıyla tamamladı.

Merkez Hakem Kurulu Başkanı (MHK) Okan Terkin, MHK üyeleri Mehmet Ali Albas ve Emre Aydın tarafından verilen aday hakem kursuna katılan 22 kursiyerin tamamı, teorik ve pratik eğitimden, ardından yapılan sınavlardan başarıyla geçerek, yurt içi sualtı sporları müsabakalarında görev almaya hak kazandılar. Kursiyerle, ayrıca beep testinden geçtiler. Kurs organizasyona ilgi ve desteği için TSSF Trabzon İl Temsilcisi Burak Bakaner, Ersin Kalfaer, MHK üyesi Dinçer Altın’a teşekkür ederiz.

Federasyon Başkanımız Doç. Dr. Şahin Özen, sualtı sporları hakem camiasına katılan 22 yeni üyeyi tebrik ettiğini belirterek, yurt içi yarışmalardaki görevlerinde başarılar diledi. Federasyon Başkanımız Doç. Dr. Şahin Özen, aday hakem kursundaki çalışmaları nedeniyle MHK Başkanı ve üyelerine de ayrıca teşekkür etti.

Aday Hakem Kurs Sonuçları :

2019-tssf-antalya-duzenlenen-aday-hakem-kursu-sonuclari

Hakem İstek Formu için tıklayınız.

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu

Hakkında