TSSF 1 ve 2 Yıldız Eğitmen, Bronz ve Gümüş Cankurtaran Eğitmen ve Rehber Dalıcı Sınavları 4-5 Kasım 2017 Tarihlerinde Manisa’da Yapıldı.

TSSF 1 ve 2 Yıldız Eğitmen, Bronz ve Gümüş Cankurtaran Eğitmen ve Rehber Dalıcı Sınavları 4-5 Kasım 2017 Tarihlerinde Manisa’da Yapıldı.

Federasyonumuzun 1 ve 2 Yıldız Eğitmen, Bronz ve Gümüş Cankurtaran Eğitmen ve Rehber Dalıcı sınavları 4-5 Kasım 2017 tarihlerinde Manisa, Atatürk Olimpik Yüzme Havuzu tesisleri ve Yenifoça, Polen Tatil Köyü’nde yapıldı.

Sınavlara başvuran 27 Bir Yıldız Eğitmen adayından 14’ü; 13 İki Yıldız Eğitmen adayından 6’sı ve 12 Rehber Dalıcı adayından 9’u başarılı olarak yeni eğitmen ve rehber dalıcılarımız olmuştur. Bir bronz, bir Gümüş Cankurtaran Eğitmeni adayı sınavlarda başarılı olamamıştır.

Sınavların başarılı biçimde gerçekleşmesine yaptıkları katkılardan dolayı Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sayın Yunus Öztürk’e, İzmir İl Temsilcimiz Sayın Hüseyin Sökmen’e, Engin Deniz ve Doğa Sporları Merkezi, Sayın Engin Palaoğlu’na ve Manisa Atatürk Olimpik Yüzme Havuzu tesislerinin tüm çalışanlarına teşekkür ederiz.

Donanımlı Dalış Sınav Kurulunu oluşturan 3 Yıldız Eğitmenlerimiz Sayın Can Cindemir, Sayın Mutlu Günay, Sayın Mehmet Erhan Öztürk, Sayın Özgür Kocamaz, Sayın Boğaç Dağhan Günöz, Sayın Rıza Birkan’a ve Sınav denetmenimiz Sayın Asutay Akbayır’a; Cankurtaran Eğitmen Sınav Kurulunu oluşturan Altın Cankurtaran Eğitmenimiz Sayın Bedri Sincar ve Gümüş Cankurtaran Eğitmenlerimiz Sayın Metin Savaş ve Sayın Hayrettin Hayri Tokmakçı’ya gösterdikleri çaba ve emeklerinden ötürü teşekkür ederiz. Sınavlara Asbaşkanımız Sayın Prof. Dr. Şamil Aktaş da katılmıştır.

Sınavlarda başarılı olan eğitmen ve rehber dalıcılarımızı kutlarız.

YENİ 2 YILDIZ EĞİTMENLERİMİZ

1.Ahmet Barış Aydın

2.Bahadır Karakaş

3.Kubilay Can Gümüşsoy

4.Soydan Cengiz

5.Tayfun Söğüt

6.Yakup Giray Pultar

YENİ 1 YILDIZ EĞİTMENLERİMİZ

1.Ahmet Ulaş Buldanlıoğlu

2.Bilge Mete

3.Can Aksakal

4.Celal Eren Yılmazer

5.Ferhan Coşkun

6.Giray Yaşar

7.İlker Akbaş

8.Kadir Ata Dönmez

9.Mesut Dağdagül

10.Mustafa Alper Koç

11.Nizam Kaya

12.Okan Özyıldırım

13.Ömer Gezgin

14.Tolga Durmaz

YENİ REHBER DALICILARIMIZ

  1. Ahmet Birgül
  2. Aslin Polat
  3. Hakan Yiğiter
  4. Levent Aynagöz
  5. Mehmet Ali İlker Şener
  6. Nuri Büyükdilsiz
  7. Safiye Köse
  8. Semih Başaran
  9. Tunçel Yılmaz

 

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu

 

 

Hakkında