TSSF Sualtı Kültür Mirasının Korunması Eğitmen Eğitimi 06-07 Mart 2020 tarihlerinde İzmir’de düzenlenecektir.

Değerli CMAS/TSSF Dalış Eğitmenleri

Önümüzdeki dönemde tüm 2 yıldız dalıcılar için zorunlu hale gelecek olan “Sualtı Kültür Mirasının Korunması” eğitimini verecek olan TSSF Eğitmenlerini yetiştirmek üzere düzenlenen çalıştayların dördüncüsü 6-7 Mart 2020 tarihlerinde İzmir’de Dokuz Eylül Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Bordo Salon’da gerçekleştirilecektir. T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, UNESCO ve ICOMOS tarafından desteklenen bu programda sualtında karşılaşılan kültürel miras değerlerinin nasıl korunacağı ve ilgili kurumlara nasıl haber verileceği konularının aktarılması hedeflenmektedir.

Programa katılan TSSF eğitmenlerinden başarılı olanlar “Sualtı Kültür Mirasının Korunması Eğitmeni” sertifikasına hak kazanacak ve 2 Yıldız dalıcı adaylarına bu eğitimi verebilecektir. Program kotası 80 kişidir. Başvurular TSSF tarafından kabul edilmeye başlamıştır.

PROGRAM KONTENJANI 80 EĞİTMENLE SINIRLANDIRILMIŞTIR. SINIRLI KONTENJAN NEDENİYLE KATILIM DURUMUNUZU info@tssf.gov.tr ADRESİNE MAİL İLE BİLDİRİNİZ.

Dokuz Eylül Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi
06-07 Mart 2020

Kültür, Vasıf Çınar Blv No:2 D:1, 35220 Konak/İzmir

TSSF Sporcu Gıdaları Resmi Sponsoru

Hakkında Hilal Çelik

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Koronavirüs Koruma ve Kontrol Önlemleri

Koronavirüs Koruma ve Kontrol Önlemleri Çin’de görülen Koronavirüs hastalığı sebebiyle gerekli koruma ve kontrol önlemlerinin …