Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu Kulüp Akreditasyon İşlemleri

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu Kulüp Akreditasyon İşlemleri

2020-2021 sezonu faaliyet programında yer alan müsabaka ve yarışmalara, branş akreditasyon işlemlerini yapan tüm kulüpler katılabilir.
Akreditasyon işlemleri için katılımcı kulübün aşağıdaki evrakları Federasyonumuza ulaştırması gerekmektedir.

  1. Kulüp antetli kâğıdı ile TSSF başkanlığına hitaben yazılmış 2021 yılında hangi katılım yapılacağı branşların belirtildiği ile ilgili kulüp başkanı onaylı dilekçe,
  2. (tssf-kulup-akreditasyon-dilekce-ornegi-2020 )
  3. II. Kademe antrenörlük belgesine sahip olan antrenörün 2021 yılı vizeli antrenör belge fotokopisini, (Vize işlemi için Antrenör İstek Formu)
  4. Yönetim kurulu kararının fotokopisi,

ÖRNEK KARAR METNİ

2020-2021 sezonunda Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu faaliyet programında yer alan  ………….branş faaliyetlerine sözleşmeli antrenörümüz TC kimlik numaralı……….. 2.Kademe Antrenör ………… ile birlikte katılım sağlanması ve akreditasyon işlemleri için Federasyona bildirilmesine oy birliği ile karar verilmiştir.

 

NOT:

  • Akreditasyon işlemini tamamlayan kulüp sezondaki bildirim yaptığı branşın tüm müsabakalarına katılmak zorundadır. Mazeretsiz katılmadığı tespit edilen kulüpler geçerli mazeret sebebini yazılı olarak Federasyona bildirmek zorundadır. Aksi taktirde kulüpler TSSF disiplin kuruluna sevk edilir.
  • 2020-2021 sezonuAkreditasyon işlemi yapmayan kulüpler TSSF faaliyetlerine katılamaz.