ULU ÖNDER ATATÜRK’Ü RAHMET VE ŞÜKRANLA ANIYORUZ

ULU ÖNDER ATATÜRK’Ü RAHMET VE ŞÜKRANLA ANIYORUZ

Türkiye Cumhuriyeti’mizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 80. Yılı’nda yüreğimiz hüzün ve kederle dolu.

Ancak bizlere bıraktığı mirasın ölümsüzlüğü sayesinde güçlü ve gururlu, geleceğe güvenle bakan bir ülkenin evlatları olmanın onurunu da hayatımızın her anında yaşıyor, yaşamaya ve yaşatmaya devam edeceğiz. “Beni görmek, benim yüzümü görmek değildir, benim duygularımı ve düşüncelerimi anlıyor ve hissediyorsanız bu kafidir” sözleri doğrultusunda ülkemizi bilimin ışığında geleceğe taşımak için Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu olarak var gücümüzle çalışıyoruz.

Bu uğurda, Ulu Önder Atatürk’ün mirasını devralan gençlerimize dünya çapında başarılar kazandırmaya devam ederek, Türkiye Cumhuriyeti’mizi O’nun kurduğu temeller üzerinde ilelebet yaşatmaya kararlıyız.

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 80. Yılı’nda rahmet ve minnetle anıyoruz. O’nun hedefleri doğrultusunda güçlenen vatanımızı korumak için canlarını feda eden şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu.

Hakkında Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SUALTI HOKEYİ 19 YAŞ VE ALTI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ÇANAKKALE’DE DEVAM EDİYOR

SUALTI HOKEYİ 19 YAŞ VE ALTI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ÇANAKKALE’DE DEVAM EDİYOR Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu …