Ulusumuzun 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun

Ulusumuzun 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun

Başkumandan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün emrindeki Türk ordusunun gerçekleştirdiği Büyük Taarruz’un 30 Ağustos’ta zaferle sonuçlanmasının bugün 94. yıl dönümü’nü coşku ve gururla kutluyoruz.

Türk ulusunun ve Türk ordusunun tarihine altın harflerle yazılan bu zaferin ve zaferlerin bizlere, çocuklarımıza emanet ettiği güzel ülkemizi geleceğe daha güçlü taşımanın sorumluluğu ve bilinci ile yaşıyoruz.

Cumhuriyetimizin kuruluşundan bu yana ülkemizin bütünlüğüne, istikrarına ve ulusumuzun egemenliğine dahili ve harici her türlü anti demokratik müdahalenin karşısında tek yürek olarak durduğumuzu ve duracağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.

30 Ağustos Zafer Bayramı vesilesiyle Cumhuriyetimizin kuruluşundan bugüne vatan topraklarının bütünlüğü ve refahı için bedenini siper eden şehitlerimizin ruhunu saygıyla anarken, gazilerimize sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz.

Zaferleri ve inkılaplarıyla Cumhuriyetimizin kurucusu ulu önderimiz Başkumandan Gazi Mustafa Kemal Atatürk, duygu ve düşünceleriyle ulusumuzun kalbinde ve fikirlerinde her daim var olacaktır.

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu

 

Hakkında