Uzmanlık Eğitmenliği Eğitimi ve Sınavı Yer ve Saat Bilgisi

UZMANLIK EĞİTMENLİĞİ EĞİTİMİ VE SINAVI

2 ve 3 Yıldız Eğitmenlerimize yönelik Uzmanlık Eğitmenliği Kursu ve Sınavı,  14 Ocak 2018 tarihinde İstanbul’da, Özyeğin Üniversitesi Hukuk Fakültesi Amfisi’nde, 12.00 – 17.00  saatleri arasında düzenlenecektir.

Katılımcılarımız, özel misafirhanede tek kişilik odada 90 TL ve çift kişilik odada kişi başı 45 TL olarak konaklama yapabilirler.

Konaklama yapmak isteyen katılımcılarımızın Federasyonumuza 08 Ocak 2018 tarihi, mesai saati bitimine kadar info@tssf.gov.tr adresine bilgi vermeleri gerekmektedir.

Açıklama ve katılım Koşulları

  • Eğitim ve sınavlara 2 ve 3 Yıldız Eğitmenlerimiz katılabilir. Uzmanlık eğitmenliği için başvurulacak dallarda uzman olmak şartı bulunmaktadır.
  • Eğitmenlerimiz aşağıdaki başvuru formunu doldurup uzmanlık kart fotokopileri ile birlikte Federasyona fakslamalıdırlar. Katılımcılar başvuru sırasına göre belirlenecektir.
  • Katılımcılar 07.02.2014 tarihli Donanımlı Dalış Talimatının Madde 6 (1). Fıkrasının (a) ve (b) bentleri (2). Fıkrasının (ç) bendinde belirtilen koşulları yerine getirmelidirler.
  • Katılımcıların Federasyonun yetkili dalış kuruluşlarında son beş yılda en az üç yıl veya son iki yıldır kayıtlı eğitmen olmaları gerekmektedir.
  • Kurs ve sınavlar ücretsizdir. Eğitmenlerimiz diledikleri uzmanlık ile ilgili eğitmenlik eğitim ve sınavına girebilirler.
  • Form için tıklayınız: Uzmanlık Eğitmenliği Başvuru Formu

ADRES: Özyeğin Üniversitesi Çekmeköy Kampüsü
Nişantepe Mah. Orman Sok. 34794 Çekmeköy – İSTANBUL

Ulaşım için tıklayınız.

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu

Hakkında