YAREN TÜRK VE FATİH SEVÜK, BUGÜN SAAT 16:00’DA SPORTS TV CANLI YAYINDALAR

YAREN TÜRK VE FATİH SEVÜK, BUGÜN SAAT 16:00’DA SPORTS TV CANLI YAYINDALAR

CMAS 3. Serbest Dalış Outdoor Dünya Şampiyonası ve CMAS-TSSF Serbest Dalış Kaş Başka Open Yarışları’nın ardından Serbest Dalış Milli Takım Sporcularımız Yaren Türk ve Fatih Sevük, Sports Tv’de canlı olarak yayınlanan Spor 360 programında bugün konuk olacaklar. Saat 16:00’da başlayacak programda, her iki uluslararası yarışma ve serbest dalış spor branşı konuşulacak.

Yaren Türk, CMAS-TSSF Serbes Dalış Kaş Başka Open Yarışları’nda paletsiz sabit ağırlık disiplininde 49 metreyle birinci, yine aynı branşta 53 metreyle CMAS 3. Serbest Dalış Outdoor Dünya Şampiyonası’nda 4. olmuştu. Türk, 53 metreyle yeni Türkiye rekorunun da sahibi olmuştu.

Fatih Sevük ise CMAS-TSSF Serbes Dalış Kaş Başka Open Yarışları’nda sabit ağırlıkta 70 metreyle üçüncü sırada yer alırken, CMAS 3. Serbest Dalış Outdoor Dünya Şampiyonası’nda sabit ağırlık çift palette 78 metrelik dalışıyla Rüstem Derin ile aynı dereceyi yaparak yeni Türkiye rekorunu Derin ile paylaşmıştı.

Hakkında Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DALIŞ VE CANKURTARMA MERKEZLERİMİZİN DİKKATİNE: Yıl Sonu Sayım İşlemleri Hakkında

Federasyonumuzun Belge Düzenleme Biriminde yılsonu sayımı yapılacağından 21.12.2020 Pazartesi günü saat: 12.00’dan 04.01.2021 Pazartesi günü …