YILIN SPORCUSU UNVANI İÇİN DERYA CAN’A DESTEK OLALIM

YILIN SPORCUSU UNVANI İÇİN DERYA CAN’A DESTEK OLALIM

“Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu” adayları arasında Serbest Dalış Milli Sporcumuz Derya Can’ın da yer aldığını, sualtı topluluğu üyelerimizle paylaşmaktan memnuniyet duymaktayız.

7 farklı branşta spor dünyasının en iyilerinin belirleneceği oylamada sporcumuz Derya Can’ın, “Yılın Sporcusu” branşında 4 rakibi bulunmaktır.

Yılın Sporcusu oylaması, http://m.milliyet.com.tr/YilinSporcusu web sitesinden yapılmakta olup, 15 Mart Çarşamba günü saat 23:59’a kadar devam edecek oylamaya, “Değişken ağırlıklı paletli dalış dünya rekoru (111 m)” başarısıyla aday gösterilen Milli Sporcumuz Derya Can’a sualtı topluluğu üyeleri olarak oylarımızla destek olalım. http://m.milliyet.com.tr/YilinSporcusu linki üzerinden topluluk üyelerimizin kullanacağı her oy, milli sporcumuzu “Yılın Sporcusu” olmaya bir adım daha yaklaştıracaktır.

Bütün spor kulüplerimizin ve sualtı topluluğu üyelerimizin, facebook ve diğer sosyal medya hesaplarında, mail gruplarında bu konuyu paylaşması, Derya Can’a destek oyu vermesi ve yılın sporcusu ödülünü sualtı topluluğundan değerli bir sporcumuzun alması için ilgi ve desteğini bekliyoruz.

Sualtı Topluluğu Üyelerimize Duyurulur.

Hakkında