ZIPKINLA BALIK AVI MİLLİ TAKIM ADAY KAMPI GÖKÇEADA’DA YAPILIYOR

ZIPKINLA BALIK AVI MİLLİ TAKIM ADAY KAMPI GÖKÇEADA’DA YAPILIYOR

Federasyonumuzun Zıpkınla Balık Avı Milli Takım Aday Kampı Gökçeada’da yapılıyor. 23 Haziran’da başlayan, 6 aday sporcunun yer aldığı kamp çalışmaları 27 Haziran’da sona erecek.

Federasyonumuzun Yönetim Kurulu Üyesi Ali Hakan Tunçalp, Zıpkınla Balık Avı Teknik Kurul Başkanı Mustafa Öztürk’ün, Teknik Kurul Üyesi Vedat Atak başkanlığı ve Milli Takım Antrenörü Sedat Osmanoğlu’nun yönetiminde devam eden Zıpkınla Balık Avı Milli Takım Aday Kampı’nda sporcular, yoğun bir program kapsamında çalışmalarını sürdürüyor. Milli Takım aday sporcu kadrosu Selim Konya, Semih İnce, Serhan Dağdan, Fırat Yağcı, Mehmet Türen ve Ozan Önen’den oluşuyor. Ekim ayında yapılması planlanan Zıpkınla Balık Avı Türkiye Şampiyonası için değerlendirmeler yapmak üzere Gökçeada’da bir araya gelen Zıpkınla Balık Avı Teknik Kurul üyeleri, Ayhan Kasap, Bayazıd Uysal ve Niyazi Akça da kamp çalışmalarına destek veriyor.

2019 Eylül ayında Danimarka’daki CMAS Zıpkınla Balık Avı Avrupa-Afrika Şampiyonası’nda üçüncü olarak ilk uluslararası başarısını elde eden millilerimiz, bu yıl eylül ayında İtalya’da yapılacak 32. CMAS Zıpkınla Balık Avı Dünya Şampiyonası öncesinde İtalya’da as kadrosuyla kampa girecek.

Hakkında