2022 – 2023 Sezonu Paletli Yüzme Branşı Genel Müsabaka Talimatı ve Müsabaka Kuralları Yayında!

Paletli Yüzme Kulüplerimizin Dikkatine…

2022 – 2023 Sezonu Paletli Yüzme Branşı Genel Müsabaka Talimatı ve Müsabaka Kurallarına ulaşmak için Tıklayınız.

Paletli Yüzme Branşına katılım sağlayacak Kulüplerimizin ilgili evrakları 11.01.2023 Çarşamba günü saat 18.00 e kadar Federasyonumuza ulaştırmaları gerekmektedir.

  1. Kulüp antetli kâğıdı ile TSSF başkanlığına hitaben yazılmış 2022-2023 sezonunda hangi katılım yapılacağı branşların belirtildiği ile ilgili kulüp başkanı onaylı dilekçe, (Dilekçe örneği için tıklayınız.)
  2. Kademe antrenörlük belgesine sahip olan antrenörün 2022 yılı vizeli antrenör belge fotokopisini, (Vize işlemi için Antrenör İstek Formu için tıklayınız.)
  3. Yönetim kurulu kararının fotokopisi,

ÖRNEK KARAR METNİ

2022-2023 sezonunda Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu faaliyet programında yer alan  ………….branş faaliyetlerine sözleşmeli antrenörümüz TC kimlik numaralı……….. 2.Kademe Antrenör ………… ile birlikte katılım sağlanması ve akreditasyon işlemleri için Federasyona bildirilmesine oy birliği ile karar verilmiştir.

NOT:

  • Akreditasyon işlemini tamamlayan kulüp sezondaki bildirim yaptığı branşın tüm müsabakalarına katılmak zorundadır. Mazeretsiz katılmadığı tespit edilen kulüpler geçerli mazeret sebebini yazılı olarak Federasyona bildirmek zorundadır. Aksi taktirde kulüpler TSSF disiplin kuruluna sevk edilir.
  • Akreditasyon işlemi yapmayan kulüpler TSSF faaliyetlerine katılamaz.

Hakkında TSSF ADMIN